Brenda shtepise super luksoze te Renato Mekollit / Foto

Shefi i njohur i kuzhinës Renato Mekolli, është shumë aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale dhe shpesh herë bëhet pjesë e mediave rozë. Ai ka qenë shumë i komentuar...

Këngëtarja Eli Fara: Kam qenë nuse e turpshme, nuk haja bukë!

Ajo sot është një nga këngëtarët më të mira të muzikës popullore, por 30 vjet më parë Eli Fara ka qenë mësuese e ciklit fillor në zonën e Korçës. Në...

FOTO/ Rivalja ruse e Kim Kardashain shpalos ‘arsenalin’ e rëndë dhe do t’ju lërë...

Është apo jo më e mirë se Kim Kardashian, siç pretendon, këtë s’jemi në gjendje ta përcaktojmë. Por, që Anastasiya Kvtiko është një super-femër dhe që gëzon forma mahnitëse, për...

“Çfarë po bën në shtëpinë time?”/Del fotoja e rrallë e Ermal Mamaqit para 19...

Këngëtarja Flaka Krelani ka publikuar disa foto të rralla në Insta Story ku shfaqet moderatori i njohur Ermal Mamaqi dhe për hir të së vërtetës nuk njihet! Fotot që mund...

Ky trend po ‘çmend’ botën

Trendi në fjalë me siguri do të pushtojë Instagram-in dhe një gjë është pak, por e sigurt: Fjala lopë këtë sezon nuk do ketë konotacionin negativ që ka pasur...

Foto-Lolita demaskon VIP-et/ “Mjeku kirurg ka bërë plagjiaturë”

Operacionet plastike për t’u dukur më e bukur jo gjithmonë rezultojnë të suksesshme. Në showbizz-in Shqiptar shumë nga këngëtaret e njohura kanë tipare të ngjashme, për shkak të operacioneve kirurgjikale. Faqja...

“U çmend rrjeti”/Si është marrëdhënia mes Kejvinës dhe velinës së re në ‘Xing me...

Ish velina e Xing me Ermalin,Kejvina Kthella disa javë më parë mes lotëve i tregoi të gjithëve se do të ndërpriste aventurën në emision , për të vazhduar karrierën...

“Nuk e kam pasur kurrë shoqe/Si lindi konflikti mes Alketa Vejsiut dhe Dalina Buzit?

Mediat rozë u “mbushën” rreth dy vite më parë për konfliktin mes dy personazheve të njohur Dalina Buzit dhe moderatores Alketa Vejsiu. Arsyeja e sherrit ishin klikimet në portale dhe...

E mban gjithmonë të fshehtë, por ja kush është bashkëshorti i Xhemi Shehut (Foto)

Historia e tyre e dashurisë ka nisur shumë vite më parë, kohë kur Xhemi Shehu ishte ende një 25-vjeçare në hapat e para të karrierës së saj. Megjithatë, tani kanë...

Pas 10 vitesh single, femra më e bukur në botë kërkon burrë

43 vjeçarja Charlize Theron ka bërë një deklaratë publikisht, ku thotë se është në kërkim të një partneri. “Meshkuj, hajdeni” ,është apeli i Charlize Theron, një nga femrat më të...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Diktatori 65 vjeçar i fundit në Evropë bëri të dashurën e tij 22...

Ajo është vetëm 22 vjeçe, e lidhur me udhëheqësin 65-vjeçar të vendit, dhe tashmë i ka hyrë politikës. Maria Vasileviç është parë disa herë...

Çfarë ndodhi? Presidenti Ilir Meta bën shqiponjën dhe ikën me vrap nga konferenca e...

Presidenti Ilir Meta ashtu siç kishte paralajmëruar, doli pak minuta më parë në një konferencë të jashtëzakonshme për mediat. Meta deklaroi se do të...

Shqiptarët do të ngrihen në këmbë, do ti presin agresorët me pushkë. Fjalimi i...

Një video e vjetër është shfaqur në rrjetet sociale, ku në një fjalim të gjatë ish udhëheqësi komunist, Enver Hoxha dënon ashpër sulmet e...