Rezarta Shkurta “e sjell” Vitin e Ri që në nëntor, kërkesë e saj speciale...

Edhe pse është akoma herët, duket se në shtëpinë e Rezarta Shkurtës festat e fundvitit kanë mbërritur.   Atmosfera e festave është shumë e dëshiruar nga të gjithë dhe duket se...

Është në një lidhje me Flori Mumajesin? Moderatorja e njohur i bef ason të...

Moderatorja e njohur Liberta Spahiu është gjithmonë në qendër të mediave rozë, që kur u përfol për një romancë me këngëtarin Flori Mumajesin. Së fundmi, e pyetur nga një ndjekës...

Dhimbje e madhe, këngëtarja e njohur shqiptare humb nënën

Nëna mund t’i zëvendësojë të gjithë, por askush nuk e zëvendëson nënën. Një ndër dhimbjet më të mëdha në jetë, është të humbasësh atë që të solli në jetë. Këtë...

MC Kresha drejt martesës, zbulohet më në fund vajza që ia mori zemrën

Reperi MC Kresha pritet të kurorëzojë dashurinë e tij shumë shpejt. Se nga MC Kresha ka të reja në jetën private, kjo dihet tash e disa muaj. Përgjatë verës u...

I divorcuar dy herë dhe baba i 2 fëmijëve, këngëtari i njohur shqiptar jep...

Ai njihet nga të gjithë si një ndër këngëtarët më kontraversë që ka guxim të thotë e bëjë gjëra që jo çdo artist i bën. Kastro Zizo do të jetë...

U njohën 17 vite më parë: Bashkëshortja e Elvis Naçit tregon si nisi historia...

E ftuar në studion e emisionit “Ftesë në pesë” me Bieta Sulon ishte bashkëshortja e Imamit të njohur, Elvis Naçit. Fatma rrëfeu më shumë në studio për jetën e...

“Kush është kjo dhëmbë-kalbura”/ Noizy e ofendoi publikisht, vjen përgjigja e Desarës: Ti të...

Gazetarja Desara Karaiskaj ka reaguar pas ofendimit të reperit Noizy, i cili e quantë “dhëmb-kalbura”. Desara i është përgjigjur Noizyt me një shprehje të urtë të Dritëro Agollit.   “Ta kesh...

Pas kaq shumë kohësh, Xhemi Shehu ndryshon “look” dhe ngjan akoma më e ëmbël

rej vitesh është një nga moderatoret më të dashura për publikun dhe padyshim ndër më të bukurat e ekranit shqiptar. Gjithmonë njihet për pamjen e saj natyrale, flokët bjonde...

Sot eshte nje nga kengetaret me te dashura per publikun, e njihni se per...

Ajo është shumë e dashur për publikun. U bë me të shpejtë e famshme, më shumë për faktin se u lidh me reperin Mozzik sesa për talentin a këngët...

Aulona Musta 10 vite më parë, desh e paska ndarë Rezarta Shkurtën nga bashkëshorti

Ndodh ndonjëherë që intervista të ndryshme të ndikojnë në jetën e personazheve. Disa për mirë, por ka edhe nga ato që nuk ndikojnë pozitivisht. Një intervistë e 10 viteve më...

Te fundit

Vogëlushja i shkruan letër për koronavirusin, mjeku Pipero preket dhe jep lajmin e mirë

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero ka thënë mbrëmjen e sotme se në fund të muajit prill e deri maksimumi në mesin e muajti maji...

E zë kolla mes të emisionit, Sokoll Balla përpiqet ta kalojë me humor: Shpresoj...

Gazetari Sokol Balla teksa moderonte emisionin e tij ‘Real Story’ në ‘News24 është kollitur disa herë, ndërsa vetë e ka kaluar këtë situatë me...

“Rama gënjeu kur deklaroi se Shqipëria mund të kryejë 2 mijë testime në ditë”,...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia, nëpërmjet një deklarate për shtyp akuzon qeverinë se ka gënjyer në lidhje me kapacitet e testimeve për virusin. Sipas...