Këngëtarja shqiptare humb njeriun më të dashur të familjes

Dita e djeshme ka qenë ditë zie në familjen e këngëtares së njohur Adelina Tahirit. Nëpërmjet një njoftimi këngëtarja ka njoftuar se njeriu me i dashur i familjes ka...

Ndahen Luana dhe Krenar Çoçaj? Ky detaj po na habit të gjithëve

Moderatorja Luana Vjollca prej kohësh është përfolur se është në një lidhje dashurie me biznesmenin nga Kosova, Krenar Çoçaj, megjithëse asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar publikisht këtë...

“Trazira në Top Chanel” Çfarë po ndodh mes Xhemi Shehut dhe motrave Hoxha?

Mbrëmjen e djeshme në studion e ‘Hell’s Kitchen’ janë mbledhur për të festuar figurat më të njohura të ‘Top Channel’. Të pranishëm ishin moderatorët dhe të gjithë personat që...

I shkon për vizitë, Eneda Tarifa i bën pis studion Flori Mumajesit, këngëtari ‘përvesh’...

Këngëtarja Enada Tarifa ka postuar një video në Instagram, ku protagonist është edhe kantautori Flori Mumajesi.   Në video, gjithë kohës Flori shfaqet duke pastruar parketin e studios së tij, pasi...

Pas 5 vitesh, këngëtarja e njohur i jep fund martesës së saj

Këngëtarja e njohur Solange Knowles, motra e Beyonces ka njoftuar në Instagram se i ka dhënë fund martesës së saj. Pas 5 vitesh martesë, ajo dhe bashkëshorti i saj,...

Pas atakut kardiak, ja çfarë po ndodh me këngëtarin Muharrem Ahmeti

Rreth një muaj më parë këngëtari i muzikës tallava, Muharrem Ahmeti, kaloi një gjendje të vështirë shëndetësore. Ishte miku i tij, Kristian Xhaferaj, ai që dha lajmin mbi atakun...

Vila super luksoze e Bashës, Kryedemokrati del blof, ja si e zë mat gazetari…

Pas publikimit të lajmit që Lulzim Basha është zhvendosur nga pallati ku jetonte në një vilë luksoze në një nga zonat më të shtrenjta të kryeqytetit, kryedemokrati nuk ka...

E rrethuar nga jeta luksoze në Dubai, Dorina Mema rrëfen si ia ka dalë...

Dorina Mema ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të sqaruar deklaratën e saj të fundit, në të cilën u shpreh se se...

Komediania amerikane merr çmimin Golden Globe për kontributin e saj në televizion

Komediania e njohur amerikane Ellen DeGeneres është vlerësuar me çmimin prestigjioz Golden Globe, duke vlerësuar karrierën e saj 25 vjeçare në televizionin amerikan.   DeGeneres është edhe marrësja e dytë e...

‘Isha e dashuruar’, këngëtarja shqiptare ndahet nga i dashuri për shkak të tradhëtisë

Këngëtarja e dashur për publikun, Sheila Haxhiraj, ishte e ftuar në emisionin ‘Prive’, në rubrikën ‘60 sekonda’.   Ajo iu është përgjigjur pyetjeve të ndryshme rreth jetës private dhe asaj profesionale. Një...

Te fundit

Sërish lajm i mirë nga Infektivi, 23 pacientë shërohen nga koronavirusi

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, jep sërish lajm të mirë nga Spitali i Infektivit, ku po kurohen të infektuarit me koronavirusi.   Ministrja thekson se gjatë...

Qytetarët mund të bëjnë pazar nga ora 05:00 e mëngjesit deri në 14:40 të...

COVID-19 ka ‘paralizuar’ vendin, shqiptarët janë të izoluar në banesat e tyre, dhe janë të paktë ata që shkojnë në punë.   Dy ditë më parë,...

Jam e dashuruar kokë e këmbë’, Fifi tregon planet për dasmën: Do ta bëj...

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi gjatë intervistës më të fundit me Ardit Gjebrean rrëfeu shumë detaje të pathëna nga jeta e saj...