Rrëfehet “doktori”: Ja si roja i Portokallisë për pak më shkatërroi jetën

Aktori i spektaklit të njohur ‘Portokalli’ Erdit Asllanaj ka qënë i ftuar së fundmi në emisionin ‘Lart poshtë’ ku ka folur për jetën e tij private si dhe atë...

“U tregua mosmirënjohëse”/ Producenti thumbon Eva Muratin: Unë e thirra se ishte pa punë,...

Producenti i njohur Eduart Deda ka qenë i ftuar në emisioni “Vizioni i Pasdites” në Vizion Plus. Në një rrëfim personal ai u ndal tek imazhet që ka promovuar...

“Të shkretët ne, sa të varfër kemi qenë”, Alketa Vejsiu kujton kohët e vështira

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Alketa Vejsiu së fundmi shkoi në Marrakesh, Marok së bashku me këngëtaren Jonida Maliqi. Dy vajzat tërhoqën shumë vëmendjen me postimet e tyre ku...

Në pritje të ëmbël, Vilma Masha zbulon gjininë e bebit që do të vijë...

Moderatorja e njohur shqiptare, Vilma Masha, është në pritje të ëmbël. Lajmi i bukur u bë i ditur një vit pas dasmës. Vilma po përpiqet ta mbajë larg medias këtë...

Moderatorja shqiptare ngatërron emrin e të ftuarit në mes të emisionit

Moderatorja e sportit Elmira Sadrija ishte e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”. Ajo iu është përgjigjur pyetje të ndryshme, duke zbuluar detaje nga jeta e saj. Një ndër pyetjet...

Nënë për herë të parë, aktorja e njohur zbulon emrin dhe portretin e vogëlushes

Pak javë më parë aktorja e njohur e serialit “Pretty little Liars”, Shay Mitchell dhe i shoqi Matte Babel, u bënë prindër për herë të parë me një vajzë....

1 vit pas lindjes, Maja tregon për herë të parë fytyrën e vogëlushit

Vitin e kaluar, këngëtarja Maja Aliçkaj u bë nënë për herë të parë. Maya solli në jetë një djalë të cilit i vendosi emrin Jonas. Këngëtarja ka qenë shumë e...

Vajza e ish-deputetes shqiptare “djeg” rrjetin me fotot e saj si “ëngjëll”

Vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Deda njihet për tiparet e saj të bukura. Ada Deda vihet shpeshherë në qendër të vëmendjes nga mediat rozë, për shkak të fotove pro...

“I fut luleshtrydhen në gojë”, Iva Aliko përkëdhelet nga Zogu: Më mban me të...

Iva Aliko është një nga figurat publike më të komentuarat në showbiz. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit momente provokuesye që rrëmbejnë vemendjen...

Franceska Jaçe harron të veshë të brendshmet, provokon fansat me fotot e fundit

Françeska Jaçe ka tërhequr gjithnjë vëmendjen me format e saj super-seksi. Këtë gjë ka bërë edhe së fundmi me disa foto që ka postuar në Instagram. Në këtë set fotografik...

Te fundit

Vogëlushja i shkruan letër për koronavirusin, mjeku Pipero preket dhe jep lajmin e mirë

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero ka thënë mbrëmjen e sotme se në fund të muajit prill e deri maksimumi në mesin e muajti maji...

E zë kolla mes të emisionit, Sokoll Balla përpiqet ta kalojë me humor: Shpresoj...

Gazetari Sokol Balla teksa moderonte emisionin e tij ‘Real Story’ në ‘News24 është kollitur disa herë, ndërsa vetë e ka kaluar këtë situatë me...

“Rama gënjeu kur deklaroi se Shqipëria mund të kryejë 2 mijë testime në ditë”,...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia, nëpërmjet një deklarate për shtyp akuzon qeverinë se ka gënjyer në lidhje me kapacitet e testimeve për virusin. Sipas...