E mbani mend Anila Mimanin? Rikthehet pas kaq vitesh…

Anila Mimani, këngëtarja e cila dëgjohej tmerrësisht shumë vite më parë, është rikthyer në muzikë. Pas disa vitesh shkëputje, Anila do të vijë për publikun shqiptar më një bashkëpunim...

Pra, Kida qenka në një lidhje por jo me atë që mendonim!

Ajo sjell hite pafund dhe është një ndër këngëtaret shqiptare që qëndron në krye të klasifikimeve. Këtë verë ka sjellë bashkëpunime pafund dhe emri i Kidës është lakuar shumë në...

Historia me avokatin dhe tradhtitë e Robertit, si përfundoi dashuria pasionante! Lidhjet jashtëmartesore dhe...

U përfol si një histori e zjarrtë dhe pasionante, me themele të forta. Plot 13 vite, ndarje dhe ribashkime, çifti më i përfolur në showbiz, Nora Istrefi dhe Robert Berisha...

13 VIP-at shqiptarë që gjetën lumturinë në martesën e dytë pas divorcit/ Foto

Sipas një studimi 45% e martesave të para janë të destinuara të dështojnë. Kush nuk bën pjesë në këtë përqindje, është me fat. Ndërsa të tjerët e kanë gjetur lumturinë...

Ermal Mamaqi tregon sekretin si burrat e martuar t’i shpëtojnë drurit nga gratë e...

Janë një nga çiftet më të dashur për publikun. Bëhet fjalë për Amarda Toskën dhe Ermal Mamaqin, të cilët aktualisht ndodhen me pushime në Itali. Teksa ndodhen me pushime në...

E MBULUAR ME PESHQIR, NJË MËNGJES SI KY I LUANA VJOLLCËS NGA MALDIVET

Moderatorja e njohur Luana Vjollca ka nisur prej disa ditësh pushimet. Luana ndodhet në Maldive dhe në mediat rozë ka qarkulluar lajmi se moderatorja është bashkë me të dashurin...

Ç’pune ke ti të bashkëpunosh me mua! Pirro Çako tregon pse e refuzoi Xhensilën…

Muajin e kaluar Pirro Çako dhe Xhensila Myrtezaj publikuan bashkëpunimin e tyre të parë me titull “Sekreti im” që u prit shumë mirë nga publiku dhe pati shumë sukses...

‘PO MË BËNIN PËR BUDALLE’, ORINDA HUTA TREGON TË PAPRITURËN QË I NDODHI…

Moderatorja Orinda Huta ka treguar mbrëmjen e djeshme për një të papritur që i ka ndodhur ditën e dasmës së saj me Turin. E ftuar në emisionin 'Mos i fol...

Befason Grida Duma, flet për qëllimin e saj në politikë, “thumbon” edhe Bashën

Ish deputetja e PD-së, Grida Duma konsideron mungesën e garës si një ndër problemet më serioze në Shqipëri.   “Mungon gara reale në shkolla, mungon gara në administratë, gare për një...

Rrëmben vëmendjen e Ballkanit, “të çmendur” pas moderatores shqiptare, ja çfarë shkruajnë mediet (FOTO)

Moderatorja bukuroshe e sportit, e cila ishte e pranishme në ndeshjen e shumëpërfolur të këtyre ditëvë Tirana-Partizani, ka rrëmbyer vëmendjen e mediave në rajon, të cilat kanë shkruar për...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Paolo Fox nxjerr parashikimin per kete jave 14-20, ketyre 2 shenjave me ne fund...

Dashi/ Gjatë këtyre ditëve do të keni ndjesinë sikur ka përfunduar një periudhë e lodhshme. Më e keqja tashmë ka kaluar dhe ju ndiheni...

Nëse zgjoheni në këtë orë gjatë natës, atëherë dikush kërkon tu thotë diçka

Qëndrimi zgjuar ne disa ore të caktuara te ditës, ka disa kuptime. Mësojini me poshtë:   9-11 të mbrëmjes Qëndrimi zgjuar në këto orë është ndoshta për...

Mësoni gjithçka për fatin tuaj, duke lexuar vijat midis dorës dhe parakrahut

Në pjesën midis pëllëmbës së dorës dhe pjesës tjetër të parakrahut krijohen disa vija horizontale të lakuara, të cilat njihen si vijat byzylyk. Lexuesit...