Alketa Vejsiu bashkëpunim me Noizy??? Do jetë gati shumë shpejt

Moderatorja Alketa Vejsiu ka surprizuar së fundmi teksa ka publikuar në Instagram një foto me reperin Noizy dhe thotë se po mendojnë të sjellin një projekt së bashku.   Moderatorja na...

“Dua të bëj s*ks të dh**shëm në dysheme”, Aleksi nuk ndalet pas reklamës së...

Aleksandër Varfaj, ish-bashkëshorti i Rudina Dembacajt është bërë pjesë e mediave rozë pas ndarjes nga moderatorja. Së fundmi ai është bërë edhe mjaft aktiv në rrjetet sociale, ku poston...

‘Jemi natyral’, Skerdi nxjerr zbuluar VIP-at që kanë bërë operacione

Skerdi Faria, i njohur edhe si Doktori i VIP-ave ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Glamour Zone”,   ku tregoi shumë mbi operacionet plastike dhe VIP-at që i kanë...

Mbi 100 mijë ndjekës në Insta. Njihuni me vajzën e Shamikuqes

Turkan Soray, e njohur në vendin tonë në rolin e Asiya tek filmi “Shamikuqja”, ka një vajzë që nuk i ka lënë asgjë për nga bukuria. Ajo quhet Yagmur...

Sherr me Flori Mumajesin? Ervin Gonxhi tregon pse e braktisi grupin e njohur

Ervin Gonxhi ka treguar më në fund arsyen se përse është shkëputur nga grupi i mirënjohur muzikor “Threedots”, teksa u përfol për një sherr që mund të ketë pasur...

Pasi u shtrua në spital, mësohet gjendja shëndetësore e Muharrem Ahmetit

Ishte në gjendje të rëndë shëndetësore, vjen lajmi i mirë për Muharrem Ahmetin.   Këngëtari i njohur i muzikës tallava Muharrem Ahmeti, ishte në gjendje të rënduar shëndetësore para disa javësh.   Megjithatë,...

Është ndarë apo jo nga djali i Jozefina Topallit? Eva Murati vendosi të na...

Që prej vitit 2013- moderatorja Eva Murati dhe djali i Jozefina Topallit, Genari, janë përfolur për një lidhje dashurie mes tyre.   Në rrjet u përhapën foto të dyshes dhe më...

Paralajmërimi për “video me përmbajtje përvëluese”, reagon Rudina Xhunga: U përvëlofshin

Gazetarja Rudina Xhunga ka folur sot rreth zhvillimeve të fundit politike në rubrikën “Opinion”, në News24. Pasi para pak ditësh doli kundër banorëve të “Astirit”, të cilët mbronin shtëpitë...

“Gjelina”, restoranti i shqiptarit Fran Camaj në Los Anxhelos, më i preferuari i yjeve...

Ekziston një aplikacion shumë interesant, të cilin përdoruesit e internetit duhet ta njohin prej kohësh. Quhet “stars sighting” dhe sinjalizon se ku shkojnë njerëzit e famshëm. Duke ndjekur personazhet...

Njihuni me Nikol, vajzën adoleshente të Alketa Vejsiut

Alketa Vejsiu është nga ato personazhe publik që është kujdesur në maksimum që familjarët bashkëshortin e fëmijët të mos i ekspozojë pothuajse kurrë në media apo rrjete sociale.   Nicol, tashmë...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Diktatori 65 vjeçar i fundit në Evropë bëri të dashurën e tij 22...

Ajo është vetëm 22 vjeçe, e lidhur me udhëheqësin 65-vjeçar të vendit, dhe tashmë i ka hyrë politikës. Maria Vasileviç është parë disa herë...

Çfarë ndodhi? Presidenti Ilir Meta bën shqiponjën dhe ikën me vrap nga konferenca e...

Presidenti Ilir Meta ashtu siç kishte paralajmëruar, doli pak minuta më parë në një konferencë të jashtëzakonshme për mediat. Meta deklaroi se do të...

Shqiptarët do të ngrihen në këmbë, do ti presin agresorët me pushkë. Fjalimi i...

Një video e vjetër është shfaqur në rrjetet sociale, ku në një fjalim të gjatë ish udhëheqësi komunist, Enver Hoxha dënon ashpër sulmet e...