“Unë e vogël”, këngëtarja e famshme publikon foton kur ishte ende fëmijë

Këngëtarja është një ndër artistet më aktive në rrjete sociale ku si pjesa më e madhe e artistëve e vipave sjell vazhdimisht fotografi të vetes.   Kujtojmë se këngëtarja e ka...

Momenti që shtangu publikun, ja çfarë i ndodhi Fifit

U mbajt mbrëmjen e djeshme edicioni 21 i festivalit “Kënga Magjike”. Fituese e çmimit të parë u shpall Eneda Tarifa me këngën “Ma zgjat dorën”, në vendin e dytë...

Zëvendësoi Renato Mekollin, Alsi Sinanaj tregon si e humbi dashurine e jetes…

Alsi Sinanaj është kuzhinieri që ka zëvendësuar Renato Mekollin në emisionin e gatimit “Hell’s Kitchen”. Ai është cilësuar nga mediat vendase si kuzhinieri i cili ka gatuar për yllin...

Arditi iu bën rreng konkurrenteve të ‘Këngës Magjike’, reagimi i tyre është i paparë

Dy ndër finalistët e edicionit 21 të ‘Këngës Magjike’ janë Khuba dhe Marjona Metohu. Fillimisht moderatori i festivalit, Ardit Gjebrea iu ka bërë një rreng, duke iu thënë se...

“Kur askush nuk më konsideronte, ti ma zgjate dorën”, Flori fjalë zemre Enedës pas...

Fituese e këtij edicioni të “Kënga Magjike” është Eneda Tarifa. Një tjetër trofe për Flori Mumajesin, që këtë herë u ngjit në skenë si kantautor nëpërmjet zërit të Enedës. Nuk...

Genta Ismaili merr surprizën e pabesueshme nga burri biznesmen, emri i saj shfaqet në…

Disa javë më parë qarkulluan në rrjetet sociale disa foto e video ku shfaqej këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, me partnerin e saj. Ai është një biznesmen turk i...

Era Rusi dhe Ylli Baka publikojnë këngën kushtuar të prekurve nga tërmeti: ‘Në emër...

Era Rusi dhe Ylli Baka publikojnë këngën e re dedikuar tërmetit të 26 nëntorit. Më shumë se një këngë e re, është një himn për t’u bërë bashkë në...

Nuk i ka gatuar trahana/ Shefi i kuzhinës tregon për herë të parë se...

Alsi Sinanaj është djaloshi me origjinë shqiptare, të cilit i është dashur të udhëtojë dhe të zhvendoset në shtetin fqinj shumë vite më parë, është tashmë një nga emrat...

“Princesha e akullit”, shikoni sa është rritur vajza e Inis Gjonit (Foto)

Inis Gjoni është konsideruar gjithnjë femër joshëse dhe e bukur. Por duket se këtë duhet t’i lerë fronin të bijës, Coco Antonel. Vogëlushja edhe pak mbush 8 vjeç. Në prag festash,...

Nga moda në prezantim, Roza Lati ç’nuk thotë për Adrola Dushin

Këtë vit modelja bukuroshe Adrola Dushi është prezantuese krah Ardit Gjebreas në festivalin e ‘Këngës Magjike”. Shumë njerëz nga publiku dhe rrethi shoqëror, e kanë përgëzuar Adrolën që ndonëse...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Po lëreni njëherë Shqipërinë, të qetë

Rama është në Stamboll dhe ka dalë në televizion aty, për të kërkuar ndihmë për tërmetin. Meta, ka dalë me deklaratë që në pikë...

Jo vetëm shtëpitë, çfarë mund të ndërtojë Turqia në zonat e prekura nga tërmeti...

Mediat e huaja i kanë bërë jehonë planit të presidentit turk Rexhep Taip Erdogan për të ndërtuar 500 shtëpi si ndihmë ndaj të prekurve...

Pasi humbën kontaktet familja shqiptare dhe ajo kosovare bashkohen mbas 22 vitesh

Jeta na takon me njerëz të ndryshëm, dhe ndonjëherë nuk është e rëndësishme se sa gjatë qëndron dikush në jetën tonë, por çfarë gjurme...