Asnjë postim për tu shfaqur

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Aktorja shqiptare thuajse e zhveshur në shtrat

Anna Lika është një nga aktoret më të komentuara.   Lëvizjet e saj dhe veprimet në Instagram shpesh kanë zgjuar vëmendje mediale, duke u komentuar me...

Zgjidhni një top zbukurues dhe mësoni ç’surpriza do të sjellë viti 2020 për ju

Ende pa mbaruar 2019-a, të gjithë jemi gjithë sy e veshë se ç’do të sjellë viti pasardhës, por para se të sjellim për ju...

Topalli kujton themelimin e PD, i jep “shuplakë” Bashës

sh kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka publikuar një foto të 29 viteve me parë, ditën kur i themelua Partia Demokratike.   Bashkëngjitur fotos së shkrepur në 11...