Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

Më në fund/ Pipero jep lajmin e mirë lidhur me koronën

Mjeku Pëllump Pipero deklaroi se ka lajme të mira nga medik amentet, ndërsa a është në hapat e fundit.   “Jemi optimistë. Jemi në hapat e...

U infektua me koronavirus, kryetarja e Bashkisë Shkodër tregon ku e mori dhe gjendjen...

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi ka konfirmuar edhe zyrtarisht se ka marrë përgjigjen dhe ka dalë pozitive me koronavirus.   Ademi tha se ka...

Në ditët e fundit të shtatzënisë, Arbana Osmani i jep fund të gjitha dyshimeve...

Ndërkohë që pritet të nisë së shpejti sezoni i ri i “Dua të të bëj të lumtur” të shumta ishin dyshimet se kush do...