Sëmundja e këngëtares së njohur trondit të gjithë fansat e saj

Emma Marrone është rikthyer në Instagram për të falënderuar të gjithë fansat dhe kolegët e saj që kanë shprehur solidaritetin e tyre orët e fundit. Këngëtarja është detyruar të...

Pas tërmetit të fuqishëm të burgosurit në panik: “Hapini dyert, na nxirrni jashtë, do...

Panikun e lëkundjeve të tërmetit që prekën Shqipërinë i kanë kaluar me panik edhe ata që ndodhen pas hekurave. Të dënuarit sapo kanë ndjerë tërmetin kanë filluar të bëjnë...

Tërmeti shkaktoi dëme të mëdha e panik! Si duhet të veproni në raste të...

Tërmeti që goditi vendin tonë ditën e djeshme ka shkaktuar të lënduar, panik te qytetarët si dhe dëme të mëdha materiale. Sipas IGJEUM-it, tërmeti me magnitudë 5.8 Rihter dhe intensitet...

Pamje epike nga materniteti “Koço Gliozheni”, nënat e reja ‘sfidojnë’ tërmetin

Lëkundjet e forta të tërmetit kanë shkaktuar panik dhe frikë tek qytetarët, të cilët kanë lënë shtëpitë dhe më pas kanë vrapuar në rrugë. Por ndryshe nga qytetarë të shumtë,...

Paralajmëron sërish sizmologu i famshëm grek, duhet të vij në Shqipëri: Ja pse dëmet...

Sizmiologu grek, Akis Tselentis thotë se duhet pasur kujdes dhe se situata e tanishme nuk ishte një surprizë për të . Si një prej sizmologëve më me eksperiencë në Greqi...

VIJON PANIKU E TMERRI PËR QYTETARËT, DY LËKUNDJE TË REJA BRENDA PAK MINUTAVE TRONDISIN...

Vijojnë lëkundjet e tërmetit në vend, duke mbajtur në ankth qytetarët e Tiranës dhe Durrësit, dy qytetet që kanë ndjerë më shumë goditjet. Vetëm në orët e mëngjesit janë regjistruar...

JANË SHËNUAR 297 GODITJE PREJ PASDITES SË DJESHME, LËKUNDJET DO VIJOJNË

Sizmiologu Rrapo Ormeni ka folur sërish sot për tërmetet që kanë rëndë gjatë roëve të fundit në Shqipëri. Ormëni është shprehur se gjatë gjithë natës kanë rënë tërmete me...

LEZHË,32-VJEÇARI PËRPLAS PËR VDEKJE ISH-DHËNDRIN

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në Lezhë. ku një makinë që drejtohej nga shtetasi A.K 32 vjeç ka përplasur shtetasin Ylli Menën që po...

‘Ra termet po çohu’, ja si Romeo Veshaj tmerron vëllain binjak

Aktori që na bën gjithnjë të qeshim me batutat e tij, Romeo Veshaj i ka punuar një rreng vëllait të tij më të vogël, Marios i cili nuk është...

Avokatja më s*ksi tregon ofertat e çmendura që merr nga meshkujt

Redona Koçi është një prej vajzave shqiptare më tërheqëse në rrjetet sociale. Ajo është cilësuar si “juristja më seksi në Shqipëri” dhe ka mijëra ndjekës në Instagram. Krahas profesionit të...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Termeti, Ja se si infermieret e materniteteve vrapuan për të shpëtuar foshnjet e porsalindur...

Situatën e vështirë që vendi ynë dje kaloi e kanë përjetuar të gjithë por disa prej tyre e kanë përjetuar në krye të deyrës...

Pas tërmetit ja si do jetë moti deri në fund të shtatorit

Fundi i muajit Shtator pritet ta gjejë vendin tonë me vranësira e kthjellime të herëpashershme. Në ditët në vazhdim në zonat jugore-juglindore pritet të ketë...

Ministri Lleshaj reagon pas lajmit të rremë

Pas panikut të krijuar mes qytetarëve nga përhapja e një lajmi të rremë nga disa portale, MInistri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar me...