shitet huawei p8 16 giga ne gjendje perfekte 0682007055

shitet huawei p8 16 giga ne gjendje perfekte 0682007055

PJESE KEMBIMI Look EVO Per E-Class W211

Parakolp,Mrapakolp,Maskarino,Anesore,Bagazhi,Marmita,Fener Xenon,Stopa Led,Pasqyra,Timon Kok Marshi 0696954122

Disqe 17 EVO Me Goma Pirelli & Disqe 18 AMG Origjinale Me 4 Goma...

4 Disqe AMG 18 2 Te Gjere 2 Te Ngushte Me 4 Goma Te reja 0696954122

PJESE KEMBIMI Look AMG per C-Class w204

PJESE KEMBIMI Look AMG per C-Class w204 Parakolp Mrapakolp Anesore Maskarino Marmita 0696954122

Mercedes-Benz C-200 CDI w203

Mercedes-Benz C-200 CDI w203 Ne gjendje te shkelqyer gjenerike e motorrike! Letrat deri ne 04/2018, manual ne 6 marsha, shum ekonomik! 310,000km origjinale, Çmimi i...

Mercedes E

Model e2000 cdi viti 2003 kambjo manual.nafte taksat e preme deri ne janar.km 229773.ne gjendje shum te mir.qmimi 5200€.0693395944

Apartament 2+1 në shitje në Perash

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me vendndodhje në Perash, në rrugën që të çon te...

samsung galaxy j5

  Shitet samsung galaxy j5 ne gjendje perfekte 0682007055

Touran 1.9 Nafte i sapo ardhur nga Gjermania

shitet Touran 1.9 Nafte i sapo ardhur nga Gjermania me dogan te paguar Makina i ka te gjitha sherbimet e bera dhe eshte e gatshme per...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

PËRFUNDON MOLDAVI-SHQIPËRI 0-4, FITON DHE KOSOVA NDAJ MALIT TË ZI

Shqipëria del në avantazh ndaj Moldavisë në minutën e 22-të me një gol të shënuar nga Cikalleshi. Pas disa aksionesh të njëpasnjëshme, më në fund...

E bija vë me shpatulla pas murit ministren Manastirliu: Uroj të të thyhet…

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku u bëri apel të gjitha...

Fansi i kërkon martesë, Olta Gixhari ka një kriter të çuditshëm për të

Aktorja e njohur Olta Gixhari është shumë e dashur për publikun. Kjo edhe në sajë të natyrës së saj mjaft ekstravagante e njëkohësisht karizmatike. Olta...