“Prindër rritjuani mendjen vajzave tuaja sa më shumë”

Nga Lira Gjika Shprehja e tmerrshme, e cila më ka shoqëruar për gjatë gjithë adoleshencës sime ishte: “të mos më rritej mendja”. Nuk e kam kuptuar kurrë këtë “friken tonë...

FLAMURI SHQIPTAR EDHE NË ÇANTAT E MARKËS SË NJOHUR LOUIS VUITTON

Simboli i shqiponjës dy krenare, kohëve të fundit është bërë ndër simbolet më të famshme në botë, janë artistët shqiptarë që me plot krenari kryqëzojnë duart për të bërë...

E konfirmon shkenca/ Çfarë iu ndodh femrave që puthen më shpesh

Puthja, si një moment magjik është i mirë edhe për shëndetin. Sipas disa studiuesve, gratë që puthen shpesh, humbasin peshë shpejt. Ky akt është një kurë e vërtetë për...

Pse gratë e bukura kanë më pak fat në dashuri?

Nëse jeni tërheqëse, në jetë ju mund ta gjeni veten të rrethuar nga djemtë që duan të jenë me ju me çdo kusht, por mos e konsideroni një marrëdhënie...

Disa arsye përse nuk duhet të jetoni me vjehërrit

Në ditët e sotme po shtohen çiftet që nuk jetojnë me vjehërrit në një shtëpi. Dikur kjo gjë ishte diçka normale, por kohët kanë ndryshuar dhe varet sipas mundësive. Sipas...

Dikur përfunduan në gjyq/ Producenti i miss-eve tregon për marrëdhënien me Ardit Gjebrean

Regjisori dhe producenti i njohur Petri Bozo ka folur për herë të parë në lidhje me “sherrin” mes tij dhe moderatorit Ardit Gjebrea. I ftuar në emisioni “Thumb” regjisori ka...

”Po na plakin para kohe” 6 Veprime qe bejme cdo ditedhe nuk e dime...

Sekreti i shëndetit dhe rinisë për të gjithë dihet: ushqimi i duhur dhe sporti janë gjithmonë zgjidhja. Si rregull, rezultati është gjithmonë i dukshëm. Gjithsesi, ne sot do t’ju tregojmë...

Shoferi i kamionit ndaloi makinën dhe e zuri gjumi në timon… befas, dëgjoi një...

Pas një rruge veçanërisht të vështirë shoferi i maunes hapi krahun, e ndaloi makinën në anë të rrugës, u mbështet në timon dhe e zuri gjumi. Befas dëgjoi një...

Mësoji Tani Arsyet E Forta Pse Duhet Të Presësh Moshën 30-Vjeçare Për T’u Martuar....

Një psikologe martesash, Ashley Paige, jep disa arsye interesante pse duhet të martohesh pasi të kesh prekur të 30-at. Kohët e fundit, kam parë të gjitha njoftimet, fotot e...

Miss Serbia bën shqiponjën me duar në mes të sfilatës

Vajza nga vende të ndryshme të botës kanë marrë pjesë në konkursin e bukurisë “Miss Freedom of the World”. Gjatë vizitës së tyre në Kosovë, miss-et kanë marrë pjesë...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

EMRAT/ Policia Shoqëron për t’u marrë dëshminë dy reporterë të portaleve online për “hapje...

Policia e Shtetit ka shoqëruar në komisariat dy reporterë të portaleve online, Aurel Rakipllari i SYRI.net dhe Daniela Grica e gazetës Shekulli pas lajmi...

Kosovari ofron shtëpinë e tij për banim, për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri

Shqipëria ditën e djeshme dhe sot në mëngjes është tronditur nga disa tërmete të shpeshta. Këto tërmete kanë krijuar panik rrugëve të Durrësit dhe...

O idiotër, nuk ishte lajmi fake, por gadishmëria e qeverisë! Rob të trashë…

Nga Keti Bashhysa   Sa idiotër ka ky vend , nuk ma do mendja të ketë askund! Boll shenja po ju jep Zoti pra , që...