Dikur ka qene nje njeri i thjeshte qe shiste televizora, por sot ai eshte...

Mos u merzisni nese ende nuk e keni gjetur veten tuaj. Me sa duket ka shprese edhe per ne. Pak nga historia e tij frymëzuese, por edhe pasionet dhe dëshirat...

MOS E LINI ASNJËHERË SHISHEN E UJIT NË MAKINË, SHIKONI SE CFARE NDODH!

Rasti i një shoferi në Amerike, i cili ishte duke drekuar kur vuri re që nga kamioni i tij po dilte tym është bërë virale. Pavarësisht se rreziku për ndonjë...

Kjo është Diferenca e Përsosur e Moshës për një Marrëdhënie Solide

Disa njerëz thonë se mosha nuk është asgjë më shumë se vetëm një numër në një marrëdhënie dhe nuk ka rëndësi nëse vërtet e doni njëri-tjetrin. Por, çfarë ndodh nëse...

Nëse Njerëzit po të Largohen Papritur, Kontrollo Nëse ke Bërë Këto 4 Gabime…

Ne të gjithë shfaqim një ose më shumë sjellje që i bëjnë njerëzit të largohen të paktën një herë, nëse jo disa herë në jetë. Është pjesë e natyrës...

Ditën që do ta shohësh veten me thinja përpara pasqyrës, kthehu e lexoji fjalët...

Është e vështirë të plakesh. Nuk do ta pranosh, por nuk e ndal dot. E bukura është se të del plotësisht nga mendja. Mendon se je ende i ri, derisa një...

“Fjalët prekëse për gratë shtatzana dhe mesazhi i fortë i një doktori !”

Sot është dita më e trishtë e jetës sime. Si doktor, unë kam trajtuar aq shumë gra shtatzëna dhe çdo herë që jam në sallën e lindjes i lutem Zotit...

Gjinekologia e njohur befason në emisionin e Rudinës, nxjerr mbathjet e kuqe live dhe...

Doktoresha e njohur befason në emisionin e Rudinës,nxjerr mbathjet live dhe bën apel të fortë. Mjekja e njohur gjinekologe Mimoza Keta ishte dje e ftuar në emisionin e Rudina...

“U nisa me skaf nga Vlora për në Itali”, rrëfimi i Mimozës: Askush s’e...

Në një kohë dhe vend tjetër ajo kërkon t’i plotësojë një dëshirë simbolike që ai s’ka pasur mundësi t’a arrijë. TIRANË- Atëherë kur familja e saj ishin në skajet e...

5-vjeçari telefonon policinë dhe kërkon nënën që ka shkuar në qiell, polici mrekullon botën...

Humbja e një prindi është padyshim një nga dhimbjet më të mëdha për një fëmijë, duke shtuar këtu edhe vështirësinë që ai ka për të kuptuar atë që ka...

Lexojeni Deri Në Fund/ E Urreva Nënën Time, Por Një Mëngjes Pashë Veten Në...

Mamaja ime ishte një grua e bukur dhe e zgjuar, si të gjitha mamatë, kështu që unë e doja dhe e urreja njëkohësisht. Fillova ta urreja kur isha 1 vjeçe,...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Përgatituni për momente të zjarrta, ja kush do të jenë shenjat më me fat...

Ja cilat do jenë shenjat që do ‘puthen nga fati’ këtë fundjavë: PESHORJA Puthjet e tua kanë një fuqi hipnotizuese mbi ata që i marrin ato....

Kur kryeministrit Rama ishte me flokë të gjata

Memorie.al. sjell dëshminë e rrallë të skulptorit të njohur, Agim Rada, në emisionin e njohur RREFIM në Tv Scan, lidhur me miqësinë e hershme...

Pse nuk duhet t’i lini kurrë bebet të qajnë

Detyra e një foshnjeje është të qajë, thotë një proverb i lashtë. Për beben është mënyra kryesore për të komunikuar nevojat dhe dëshirat. Si...