Nëse Partneri Ju Kontrollon Celularin, Keni Një Problem Të Madh!- E Thonë Ekspertët

Të gjithë ju që jeni në një lidhje, duhet të dini të dalloni se kur diçka po shkon keq, dhe nuk e kemi fjalën për fazën më të fundit...

Kur dashuria shprehet me dhunë/ Ja pse e kafshojmë partnerin

Sipas disa personave kafshimi i buzës të partnerit është një veprim sadomazokist, por nuk ka të bëjë fare me sjelljen negative. Është një impuls që vjen nga pasioni që...

Adoleshentët “viktimat” e para të duhanit

Adoleshenca është dhe mosha më e prirur për të filluar duhanpirjen. Kjo për shkak se është dhe shoqëria që ndikon në lidhje me fillimin e hershëm të duhanit. Popullariteti...

Këto Janë Tetë Cilësitë Që Burrat Gjejnë Tërheqëse, Tek Një Grua Mbi 30 Vjeç....

Arritja e 30 viteve për një grua nënkupton hyrjen në një fazë të mrekullueshme të jetës së saj, në të cilën ajo mburret me karizmën, bukurinë. Burrat e dinë...

Bluzat e punuara me dorë ,trendi i këtij sezoni

Duket se këtë vit po rikthehen sërish në trend shumë stile që për pak kohë u zhdukën. Mund të përmendim këtu xhinset e gjera në fund të këmbëve, printin...

Gjinekologia e njohur befason në emisionin e Rudinës, nxjerr mbathjet e kuqe live dhe...

Doktoresha e njohur befason në emisionin e Rudinës,nxjerr mbathjet live dhe bën apel të fortë. Mjekja e njohur gjinekologe Mimoza Keta ishte dje e ftuar në emisionin e Rudina...

Djali yt të ka zgjedhur ty që të jesh nëna e tij

Një fëmijë ju zgjedh të jeni nëna e tij… Një dëshmi me shkrim, një letër, një akt dashurie që një nënë i lë djalit të saj. Është e vërtetë, konceptimi...

Nusja dhe vjehrra futen në telashe pas lindjes së fëmijës, ajo bën veprimin e...

Një nënë e re ka pasur diskutime dhe mërzitje pas lindjes së fëmijës për shkak të sjelljes së të afërmëve. E konkretisht problemet kanë ardhur nga vjehrra. Ndaj ajo ka vendosur...

“Nuk fle me burrin në një krevat prej 7 vitesh dhe jam shumë e...

Burri im dhe unë jetojmë së bashku prej 8 vitesh dhe 7 prej tyre i kemi bërë në dhoma të ndryshme gjumi.   Jo se nuk kemi një krevat dopio dhe...

Motrat e vëllezërit, terapia më e mirë kundër stresit

Të kesh një motër ose një vëlla është një nga dhuratat më të mëdha që prindërit mund të bëjnë. Ata luajnë me ne kur jemi të vegjël dhe janë partnerë...

LIDHU ME NE

83,285FansaPëlqeje

Te fundit

Albana Osmani gjen sozinë e saj

Që të famshmit postojnë herë-herë foto të viteve më parë si për të prekur të shkuarën, është fakt. Këtë e provon dhe moderatorja e...

Çfarë ndodh me trupin tuaj nëse flini 8 orë çdo ditë

Një studim tregon se të flesh gjumë për 8 orë rregullisht nuk është me të vërtetë një luks, por më shumë një pjesë thelbësore...

Objektivi i ri i Metës: Do të ngjis majën më të lartë të Shqipërisë

Presidenti i Republikës, Ilir Meta në intervitën e tij dhënë për “Kojshia Shoë” në RTV21 ka është shprehur gjithashtu lidhur me pushimet e tij...