Fjalimi i babait për dhëndrin që përloti gjithë botën: Unë po të jap gjithë...

Mendova se do të filloja fjalimin tim duke tu drejtuar si familja “e re” e vajzës sime, por unë mendoj se do të ishte e papërshtatshme sepse tani që...

Për një arsye të pabesueshme, ju duhet të mbani fotografinë e një fëmije në...

Ne vëmë bast që juve as ju kishte shkuar ndonjëherë mendja për këtë gjë...Gjyshërit krenarë veçanërisht duan të mbajnë fotografitë e nipërve të tyre në kuletat e tyre. Edhe...

FOTO/ Me forma perfekte, Xhensila Myrtezaj tregon trupin pas lindjes

Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe më të përfolura përsa i përket jetës personale. Këngëtarja ka qenë gjithmonë aktive në rrjetet sociale, ku na ka mbajtur të...

“Jam rritë tuj m’thanë je dera e huej, m`kanë msu mirë me shujtë, mos...

Unë nuk kam emën, ma kan ngjitë nja sa mem thirrë e mem urdhnue, ama emën temin nuk um lanën kurrë me ba. Historia e eme asht’ e trishtë,...

Më thuaj ku e vendos unazën, të të tregoj çfarë njeriu je

Edhe vendi ku ju vendosni unazat mund të ketë kuptim, edhe nëse nuk e imagjinoni dot. Ju shpesh mund të vendosni një unazë, por gjithmonë e keni një gisht...

Pas 50 vitesh martesë burri i rrëfeu gruas së tij se e kishte gënjyer...

Një çift jetonte vetëm në banesën e tyre në një fshat amerikan. Ata ishin dashuruar që të rinj dhe pavarësisht të gjithë sfidave kishin ruajtur dashurinë e tyre për...

Bukuria 61 vjeçare kërkon burrë me 100 mijë Euro, por shikoni kë i sjell...

Bukuria ka marrë një suprizë të pazakontë nga e bija Rovena, sot në rubrikën “Ka një mesazh për ty”.   Rovena rrëfeu ndër të tjera edhe dëshirën e saj, të motrave...

Djali dhe nusja, mbyllin prinderit brenda ne shtepi dhe me pas largohen, histori e...

Hysen dhe Zylfije Ibra jetojnë në kushte të vështira financiare në një dhomë në shtëpinë e djalit të tyre të vetëm i cili jeton jashtë vendit. Edhe pse shtëpia...

8 cilësitë që burrat gjejnë tërheqëse, tek një grua mbi 30 vjeç

Arritja e 30 viteve për një grua nënkupton hyrjen në një fazë të mrekullueshme të jetës së saj, në të cilën ajo mburret me karizmën, bukurinë. Burrat e dinë...

Ju njohim me dasmën e vitit 2018 në Prizren, ja të veçantat e çiftit…...

Në stinën e verës më së shumti të rinjtë kurorëzojnë dashuritë e tyre me martesë. Secili në mënyrën e vet, duke tentuar që të lëjnë vepra të cilat me...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Paolo Fox nxjerr parashikimin per kete jave 14-20, ketyre 2 shenjave me ne fund...

Dashi/ Gjatë këtyre ditëve do të keni ndjesinë sikur ka përfunduar një periudhë e lodhshme. Më e keqja tashmë ka kaluar dhe ju ndiheni...

Nëse zgjoheni në këtë orë gjatë natës, atëherë dikush kërkon tu thotë diçka

Qëndrimi zgjuar ne disa ore të caktuara te ditës, ka disa kuptime. Mësojini me poshtë:   9-11 të mbrëmjes Qëndrimi zgjuar në këto orë është ndoshta për...

Mësoni gjithçka për fatin tuaj, duke lexuar vijat midis dorës dhe parakrahut

Në pjesën midis pëllëmbës së dorës dhe pjesës tjetër të parakrahut krijohen disa vija horizontale të lakuara, të cilat njihen si vijat byzylyk. Lexuesit...