“Më duhet një veshkë për gruan”, burri e kthen veten në tabelë njerëzore për...

Më duhet një veshkë për gruan time, B +. Kështu lexon letra e printuar, që një burrë nga Brooklyn mban me vete çdo ditë. Kur bashkëshortja e Raymond Thompson, Mylen,...

Videoja që po çmend serbët: Bukuroshja serbe vallëzon me muzikë popullore shqipe (VIDEO)

şte Benim Stilim” apo siç përkthehet në shqip “Ky është stili im” është një ndër emisionet më të ndjekura në Turqi “Ku, dhe si duhet të vishem unë e di...

Prindërit presin vendimin e Gjykatës nëse djali i tyre duhet të vazhdojë të jetojë...

Prindërit e një fëmije të sëmurë kanë postuar imazhe prekëse të djalit të tyre, përderisa ata presin vendimin e Gjykatës së Strasburgut që të merr vendimin që mjekët të...

3 ushqime që shqiptarët i konsumojnë, por që janë të ndaluara në Amerikë

Kumbulla e verdhë Fruti i kumbullës me ngjyrë të verdhë të errët, njihet si një frut i ëmbël dhe plot shije që përdoret kryesisht për prodhimin e kompostos në Shqipëri...

Supriza e mrekullueshme që përloti nusen në ditën më të bukur (VIDEO)

Sikur mos ishte mjaftueshëm magjike dita e dasmës, dhëndri Stephen Watt ka vendosur që të marrë gjithë rrjedhën në dorë duke surprizuar nusen e tij Keriann Watt. Fillimisht ai ka...

E rrallë/ Gruaja nxjerr në shitje burrin

Një gruaje në Gjermani i erdhi kaq shumë në majë të hundës nga bashkëshorti i saj sa e nxori në shitje në eBay, me një çmim modest prej vetëm...

Miliarderët në botë i përkasin më shumë kësaj shenje horoskopi

Meqë nuk ekzistojnë sferat e kristalit për të parë të ardhmen, shenjat e horoskopit ndonjëherë na tregojnë ndonjë detaj të vogël i cili realizohet. Ata që besojnë shume në astrologji...

Si parashikohet 2019-a për 12 shenjat? Ndarje për njërën prej tyre

Astrologia e njohur Meri ka bërë parashikimin për vitin 2019 për çdo shenjë horoskopi. Për një prej tyre ajo ka një lajm të keq mbi atë çfarë pritet të...

Horoskopi: Si do të jetë dashuria më 2019-ën për të gjitha shenjat

Parashikimet për Vitin e Ri për dymbëdhjetë shenjat zodiakale. Viti i Ri po vjen dhe parashikimet astrologjike nuk mund të mos na japin informacion të çmuar mbi dashurinë: dikush nuk...

Ekspertët zbulojnë lidhjen e 7 Xhuxhave me ko.kainën

Në çdo fundvit, ka qenë traditë në televizione të transmetojnë filma klasikë me kartonë, ku më i famshmi është Borëbardha me 7 Xhuxhat, një film i Disney i konsideruar...

Te fundit

Nga Rudina Dembacaj tek presidenti Meta, 13 VIP-at shqiptarë që humbën peshë në mënyrë...

Transformimet e personazheve VIP janë një nga temat më të komentuara në media. Të shumtë kanë qenë këngëtarët, moderatorët dhe politikanët të cilët dikur...

Do sigurojë 2 makina me 20 milionë/ Rama ‘shpërblen’ Tomin, besnikun e tij që...

Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare (AKEP), ka nisur nga tenderimet e ndryshme dhe shpenzimet operative, pavarësisht se vendi është në gjendje të Fatkeqësisë...

“Mrekulli”/ 32 ditë në gjendje kome, foshnja e infektuar me koronavirus fiton betejën!

Një “mrekulli” mund të konsiderohet beteja e fituar e një djali pesëmuajsh në Brazil, i cili kaloi plot 32 ditë në gjendje kome teksa...