Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

Une kalova nje jete te bukur, tani kujdesuni per me te rinjte: E moshuara...

Nje e moshur 90 vjecare nga Belgjika nuk pranoi qe perdorte pajisjet respiratore per vete pasi deshironte qe mjeket ta ruanin ate pajisje per...

8 shenjat e shpejta që tregojnë se mund ta keni kaluar koronavirusin dhe nuk...

Tashme kemi arritur ne fazen ku eshte rritur edhe numri i personave te sheruar te cilet e kane fituar kunder Covid-19. Megjithate sipas eksperteve ekziston...

Zhduket doktoresha që zbuloi koronavirusin dhe paralajmëroi mjekët e Kinës, nuk dihet asgjë për...

Një doktoreshë në Wuhan që ishte ndër të parët që paralajmëroi mjekët e tjerë për përhapjen e koronavirusit është zhdukur, duke shkaktuar shqetësime se...