Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

Zhduket doktoresha që zbuloi koronavirusin dhe paralajmëroi mjekët e Kinës, nuk dihet asgjë për...

Një doktoreshë në Wuhan që ishte ndër të parët që paralajmëroi mjekët e tjerë për përhapjen e koronavirusit është zhdukur, duke shkaktuar shqetësime se...

Me duart që i dridhen, hasjani rrëqeth: Rama çon mjekët në Itali e na...

Gjendja në vendin tonë paraqitet e rënduar prej Covid-19. Rastet me të infektuar po shtohen nga dita në ditë. Kujtojmë këtu se disa ditë më...

Ka përlotur botën, çfarë fshihet pas filmit turk “Mrekullia në qelinë e 7”

“Yedinci Kogustaki Mucize” ose në shqip “Mrekullia në qelinë e 7”, është një prodhim turk për të cilin po flasin të gjithë kohët e...