Aksident në aksin Shkoder-Velipojë

Nje aksident ka ndodhur mëngjesin e se shtunës ne aksin rrugor Shkoder-Velipoje. Sipas informacioneve te para mesohet se nje automjet ka dale nga rruga dhe ka perfunduar ne kanal.Nga aksidenti...

11 ATENTATE ME TRITOLNE JANAR, ASNJË NGJARJE E ZBARDHUR NGA POLICIA

Sulmet me eksploziv në vend kanë njohur një rritje drastike këtë fillim viti, duke iu rikthyer shifrave të frikshme të 2014-ës kur ky fenomen u përhap masivisht dhe solli edhe...

Krim për pasion/ Ngjarjet më të bujshme shqiptare, ku gra e vajza u vranë...

Ngjarja e rëndë e ndodhur në mesditën e së dielës, ku 23-vjeçari Aldison Belulaj vrau me armë zjarri 21-vjeçaren Arjela Murati dhe më pas qëlloi veten, tronditi mbarë opinionin...

SHKODER:DIGJET MJETI,NUK KA TE LENDUAR

Nje tjetër automjet merr flake ne qytetin e shkodres. Ka qene ora 15:30 minuta kur shërbimi zjarrefikes eshet snjoftuar per nje automjet i cili ishte përfshire nga flaket e...

“E vrau para syve të mi dhe s’munda të bëja asgjë” motra e Arielës...

Aldison Belulaj e kishte kërcënuar Ariela Muratin, duke i thënë se nuk do të merrte njeri tjetër përveç tij. E megjithatë, vajza nuk kishte bërë denoncim në Polici. Kështu mësohet të...

Prindërit përdhunojnë vajzën 12-vjeçare: Më mirë të humbasë virgjërinë me ne, se me maniakë

Një çift rus është akuzuar për përdhunimin e vajzës së tyre 12-vjeçare ndërsa nëna e vajzës ka përdorur një “penis artificial” për të kryer aktet e turpshme mbi të...

Shkoder/ Aksidentohet rende 46 vjeçari

Drejtoria Vendore e Policisë Shkodër Seksioni i hetimit të ngjarjeve në qarkullimin dhe AIS Më datë 22.01.2018, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Shkodër, për shtetasin K.T, vjeç...

Pranga 35-vjeçarit në Shkodër ndihmoi shokun, të vrasë gruan

Është ndaluar nga policia e Shkodrës një bashkëpunëtor i vrasjes së gruas S.S. e cila ka ndodhur më 18 prill të vitit 2016 në Shkodër. Në lidhje me këtë ngjarje...

Shkoder, dy makina perfundojne ne kanal

Një aksident ka ndodhur në hyrje të Shkodrës në afërsi të fshatit Beltojë. Nga informacionet e para mësohet se dy mjete ka përfunduar në kanal dhe janë lënduar drejtuesit. Policia ndodhet...

Nënë e bir u gjetën të djegur në banesë, shoqërohet në polici kunata e...

Pas krimit tragjik në qytetin e Vlorës, ku nënë e bir, 73-vjeçarja Salke Hoxhallari dhe 43 vjeçari, Olsi Hoxhallari, u gjetën të djegur brenda në banesë, policia ka shoqëruar...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Kush është studentja ekselente nga Shkodra që arriti rezultatin më të lartë në Universitetin...

Pasi përfundoi gjimnazin si nxënëse ekselente në Shkodër dhe ndër tre më të mirat në rang Republike, i vjen një telefonatë. “Më merr në telefon...

A janë ndarë apo jo? Moderatorja Eva Murati flet për lidhjen me djalin e...

Moderatorja e njohur sportive, Eva Murati, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të folur rreth të rejave...

Sokol Balla i zuri vendin, reagon Rudina Xhunga dhe flet për lëvizjen e saj

Pas një viti e gjysmë në ‘Vizion Plus’ pak ditë më parë Sokol Balla lëvizi sërish në një televizion tjetër dhe tani është bërë...