GJENDET NJË PËRSON I MBYTUR NË SHKODËR

Eshte gjetur nje person i mbytur ne Shkoder. Viktima eshte gjetur prane lumit Drin. Policia ndodhet ne vendin e ngjarjes per te zbardhur shkaqet.

Video/ Publikohen pamjet e para të aksidentit që ndodhi në Maminas

Aksidenti i frikshëm që i mori jetën 23-vjeçares Elena Avdullaj dhe taksistit 63-vjeçar Bujar Agalliu, mbetet ende një mister. Çdo ditë dalin detaje të reja nga kjo ngjarje, ndëra ditën...

Motori përplaset me bicikletën, dy persona përfundojnë në Spitalin e Shkodrës në gjendje të...

Dy persona janë dërguar me urgjencë në Spitalin Rajonal të Shkodrës në gjendje të rëndë për jetën. Të dy kanë qënë viktima të një aksidenti të ndodhur në Vau Dejës....

Shkodër/ Grabitën vilën, burg për 2 autorët, arrestohet edhe nipi i pronares

Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën “Arrest me burg” për dy autorët e grabitjes në Shirq të Dajçit në Shkodër. Kristian Marashi dhe Julian Vatnikaj janë lënë në arrest...

Ja dyshimet e policisë për 23 vjeçaren që humbi jetën në aksident

Të tjera detaje janë zbuluar për 23 vjeçaren e cila humbi jetën në aksidentin e mbrëmshëm në autostradën Tiranë-Durrës. “Panorama” mëson se Elena Avdillari ka hyrë rreth orës 21 të...

Dëshmia e Gjokës në polici: Agresori më erdhi nga mbrapa, nuk kam probleme me...

Vetëm pak minuta pas sulmit me thikë ku një person i panjohur tentoi të dëmtonte trajnerin e Vllazninsë Ernest Gjoka, ky i fundit dha dëshminë e tij në komisariatin...

Vucaj tregon tmerrin dhe zbulon kush e ndihmoi Gjokën

Trajneri i Vllaznisë, Ernest Gjoka përjetoi momentin më të keq në jetën e tij, teksa pas stërvitjes së të enjtes u sulmua me thikë nga një person me kapuç. Ngjarja...

AKSIDENTI NE VELIPOJË, DYSHIME PËR EKSPERTIZË TË RREMË, HETIME

Për aksidentin me 4 të vdekur në Velipojë, kanë nisur hetimet për Policinë e Shkodër, për shkak se dyshohet se nuk ka kryer siç duhet hetimet. Burime nga Policia e...

MUAJI SHKURT ,14 TË VDEKUR NGA AKSIDENTET NË VETËM 21 DITË

Në vetëm 21 ditët e para të muajit Shkurt kanë humbur jetën nga aksidentet rrugore 14 persona.Ky numër është më i lartë se ai i viktimave nga aksidentet gjatë...

GJOKA RRËFEN AGRESIONIN: AUTORIN E GODITA, RA NË TOKË DHE IKU ME VRAP

Trajneri i Vllaznisë Ernest Gjoka i cili u bë sot viktimë e një sulmi të dhunshëm ëhstë shprehur se nuk e njeh agresorin. Trajneri tha se ka qenë në shoqërine...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

O idiotër, nuk ishte lajmi fake, por gadishmëria e qeverisë! Rob të trashë…

Nga Keti Bashhysa   Sa idiotër ka ky vend , nuk ma do mendja të ketë askund! Boll shenja po ju jep Zoti pra , që...

Rama batuta në spital: Gratë durojnë burrat gjithë jetën, jo më tërmetin

Kryeministri Edi Rama vizitoi në spitalin e Traumës disa nga qytetarët që u lënduan si pasojë e tërmetit që tronditi dje Tiranën dhe Durrësin.   “Populli...

E njohim si modele, por ja çfarë pune bënte Kejvina para se të bëhej...

Së fundmi bukuroshja, Kejvina Kthella ka qenë e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”. Në një intervistë me prezantuesen, Rudina Dembacaj, ajo ka...