“Po i kemi të njoma vajzat, super!”, kështu zhvillohet prostitucioni në qytetin shqiptar (VIDEO)

https://youtu.be/E35dY Me zë dhe me figurë, emisioni “Stop” në Tv Klan denoncon si organizohet prostitucioni në Korçë. Një person i infiltruar i emisionit udhëtoi drejt Korçës ku kishte lënë takim me...

Gruaja e shtrirë në tokë, burri mbetet i bllokuar poshtë Fuoristradës! Pamje nga aksi...

Një aks ident ka ndodhur pasditen e sotme në unazën e Elbasanit. Një çift turistësh izraelit të cilët kanë qenë duke udhëtuar me një motor tip Honda janë përfshirë...

Iphone në tenxhere, metodat e “të fortëve” në burgje, VIP-i që fshehu telefonin te...

Telefon i fshehur në fundin e dyfishtë të një tenxhereje që është përshtatur për të mos rënë në sy nga kontrollori i burgut apo nga skaneri. Patatja është prerë, është...

Drejtuesi i mjetit luksoz kapet me shpejtesi sketerrë në autostradë

Një drejtues mjeti 42 vjeçar i identifikuar nga Policia me inicialet P. RR, është ndaluar mbrëmjen e djeshme në autostradën Tiranë-Durrës, ndërsa udhëtonte me shpejtësi 164 km/ h. Sipas Policisë...

Sherri me thika, arrestohet autori. Emri

“Gëzim Shabani, në Lagjen "Sul Paprri", pasi ka dalë nga një lokal, në rrugë, është konfliktuar dhe dyshohet t ketë goditur me mjet të mprehtë shtetasit: E.Ç., 44 vjeç, Z.Ç.,...

Po udhëtonte drejt Greqisë, 24-vjeçarja shqiptare befason udhëtarët me atë që fshihte në çantë

Një vajzë shqiptare ka ngritur në këmbë policinë greke sapo ka kaluar Kakavijën pas kontrollit të kryer. Autobusi i linjës në Kakavijë-Janinë është ndaluar nga policia në kryqëzimin e Kallpaqit...

PO PUNONTE NË KABINËN ELEKTRIKE, HUMB JETËN 40-VJEÇARI

Një 40-vjeçar nga Tirana ka humbur jetën teksa po punonte për rikonstruksionin e një kabine elektrike. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Pogradecit, ku Paulin Mexhaj, punonjës i një kompanie...

PËRPLASEN DY AUTOMJETE NË RINAS, PLAGOSEN 6 PERSONA

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rinas, Dy automjete janë përplasur midis tyre dhe për pasojë janë plagosur drejtuesit dhe 4 pasagjerë që udhëtonin në dy automjetet e...

Gjendet një trup i pajetë me plagë në kokë, dyshimet e para

Gjendet një trup i pajetë me plagë në kokë, dyshimet e para Një trupi i pajetë është gjendur në një përrua në fshatin Kabash të Pukës. Sipas “BW” viktima dyshohet se...

Digjet për herë të dytë makina e pedagogut, brenda pak muajve

Mbrëmjen e djeshme pas mensante në qytetin e Elbasanit është djegur një automjet në pronësi të Arben Haxhihysenit, pedagog në Universitetin e këtij qyteti. Ngjarja sipas bluve të qytetit rajonal...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Basha anulon festimet për ditën e themelimit të PD: Fondi shkon për të prekurit...

Aktivitetet e planifikuara për 11 dhjetorin, ditën e themelimit të Partisë Demokratike janë anuluar. Ky vendim është marrë nga Basha dhe të gjitha fondet e...

Gjatë shtatzënisë zbuloi se vuante nga tumori, aktorja shqiptare rrëfen si ia doli të...

Adriana Matoshi, aktorja shqiptare nga Kosova ka rrëfyer më shumë për karrierën dhe për periudhën më të errët të jetës së saj në një...

Prindërit të shqetësuar, këto kukulla kanë organe gjenitale mashkullore

Kohët e fundit, ne kemi parë shumë kukulla me asnjëanësi gjinore, sepse ato i përkasin fëmijëve, ndërsa industria e lodrave po përpiqet të bëhet...