Aksident me motor, ndërron jetë këngëtari shqiptar

Ka ndërruar jetë tragjikisht në një aksident me motor këngëtari shqiptar në Kosovë. Bëhet fjalë për Jeton Kuçin, nga Deçani. Lajmi bëhet i ditur nga mediat kosovare, sipas të cilave,...

PLAGOSJA E BIZNESMENIT, POLICIA IDENTIFIKON AUTORIN

Informacion Paraprak Me datë 05.05.2018 ora 12.30 jemi njoftuar se në fshatin Darragjat Shkodër, ka ndodhur plagosje me armë zjarri, ku ka mbetur i plagosur shtetasi Xh. V. 60 vjeç. Menjëhere jane...

Masakër me armë zjarri, 8 të vdekur 7 të plagosur.

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, kanë humbur jetën 8 persona dhe 7 të tjerë të plagosur. Ngjarja ka ndodhur në Selenicë, ku paraprakisht dyshohet se viktimat janë pjestarë...

I arrestuari për vrasjen e biznesmenit Memli Begalla ka alibi: Isha në xhami. (Video)

NGAKLODIANA LALA TIRANE- Këto pamje janë fiksuar nga kamerat e sigurisë të instaluara në xhaminë e Kombinatit. Prokuroria e Tiranës i ka sekuestruar për llogari të çështjes penale ndaj ish-policit A.S....

SHKODËR, ARRESTOHET 40 VJEÇARI I SHPALLUR NË KËRKIM

Shkodër Vijon puna për kapjen e personave të shpallur në kërkim Kapet dhe ndalohet një shtetas i shpallur në kërkim Nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër pas informacioneve të marra...

U vetëhelmua me fotoksinë, 26-vjeçarja humb jetën në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje në Fier. Mësohet se një 26-vjeçare është vetëhelmuar ditën e djeshme me fotoksinë, dhe ndërroi jetë më pas në spital. Ishin...

Identifikohet turisti francez i gjetur i vdekur në hotel

Një turist francez është gjetur i pajetë sot në një hotel në Krujë. Burimet thane se ai eshte shtetasi 59 vjeçar nga Rennes në Francë, Bruno Bony. Francezi kishte ardhur...

Tradhëti bashkëshortore brenda në makinë në mes të rrugës: Grabitësit e fotografojnë e shantazhojnë...

Mësohet se një çifti ishin duke kryer marrëdhënie intime brenda në makinën tip Fiat e gjatë momentit janë grabitjur me armë nga dy të rinj. Ngjarja e rëndë është regjistruar...

Kujdes! Tre të mbytur në det në pak orë.

Edhe këtë sezon turistik duket se plazhet shqiptare nuk ofrojnë sigurinë e duhur. Tre persona humben jetën vetëm gjate se shtunës. Viktima e parë u shënua në Durrës. Ishin pushuesit...

SHKODËR/ Arrestohet 40 vjeçari i shpallur në kërkim

Shkoder Vijon puna për kapjen e personave të shpallur në kërkim Kapet dhe ndalohet një shtetas i shpallur në kërkim Nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër pas informacioneve të marra...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

‘Zot na mbro’, i ati tregon letrën e shkruar nga e bija: Ajo e...

20 vjeçarja Xhesika Biqiku, është e para vik,timë e Tiranës nga tërmeti i 26 Nëntorit. Ajo jetonte në zonën e Kombinatit dhe në errësirë...

Elvisi sqaron të vërtetën e telefonatës që tr onditi Shqiptarinë! Ka një kërkesë për...

Elvisi sqaron te verteten e telefonates qe tronditi Shqiptarine! Ka nje kerkese per Shqiptaret!   Ishte LIVE ne emision “MISIONI PER THUMANEN” dhe nje nga thirrjet...

Studim: Burrat “piqen” vetëm kur mbushin 54 vjeç

Studiuesit në Shtetet e Bashkuara prezantuan një studim në të cilin ata konkludojnë se burrat mund të konsiderohen të rritur, vetëm kur mbushin 54...