Një ndër vajzat e arrestuara nxjerr zbuluar “Zogun e Tiranës”: Ai më gjente klientët…

Dy vajza të moshës 20 e 32 vjeçare banuese në Tiranë, të dyshuara për ushtrim të “Prostitucionit” janë duke u hetuar në gjendje të lirë nga Prokuroria e Tiranës,...

Aksident në Shkodër, automjeti përplaset me makinat e parkuara në anë të rrugës…

Nje aksident ka ndodhur pak minuta me pare ne Shkoder ne lagjen Rus, ne vendin e njohur si “8 kateshi”. Nje automjet eshte perplasur me makinat e parkuara ne ane...

Makina e gjyqtarit në Shkodër, dy persona i hodhën benzinë dhe i vunë flakën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër. Makina e gjyqtarit të Gjykatës së Shkallës së Parë në Shkodër Andri Ymeri është djegur nga dy persona të paidentifikuar. Ka qenë...

LAJMI I FUNDIT, VIDEO/ Digjen dy makina në Shkodër

Dy mjete kane marre flake duke u djegur plotësisht dhe një tjetër pjesërisht mbrëmjen e se dielës ne Shkodër   Fotoja e shkrepur pak minuta me pare tregon se mjetet janë...

“Luksi është pjesë e imja”, fjalët e “Zogut” para se të ndalohej nga policia

Ne prangat e policisë përfunduan sot katër persona, mes tyre edhe 28-vjeçari Hermes Nikaj i njohur si “Zogu i Tiranës”. Por kush ishte dhe për çfarë akuzohet “Vip”-i i...

FOTO/ Aksident në Shkodër, përplaset këmbësori

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën Shkodër-Kryebushat. Një makinë tip ‘Peugot’, ka përplasur një këmbësor. Nga aksidenti këmbësori ka marrë disa lëndime, por ndodhet jashtë rrezikut për jetën...

Aksion për prostitucion, arrestohet ‘Zogu i Tiranës’

Arrestohet nga policia “Zogu i Tiranes”. Behet me dije se Hermes Nikaj eshte arrestuar mbremjen e djeshme pas nje aksioni te policise per nje rrjet prostitutash. Aksioni është organizuar...

Nxori trupat e pajetë të nuses dhe mbesës, rrëfimi rrëqethës i gjyshit: S’më zë...

Një ngjarje e rende ndodhi pasditen e 10 tetorit të këtij viti në familjen Mazelli, ku nënë e bijë humben jeten në një gropë me ujë që përdorej për...

Qëlluan me armë zjarri, policia identifikon 3 autorët

Janë identifikuar dhe shpallur në kërkim autorët e dyshuar të plagosjes së shtetasit F. L., ndodhur mbrëmjen e djeshme në Mirditë, Lezhë. Rezulton se gjatë një konflikti për motive të...

Shoferi humb kontrollin, makina përfundon brenda një servisi celularësh

Një aksident ka ndodhur në Fushë-Krujë, ku një makinë tip “Benz CLS” me targa angleze ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar brenda një servisi celularësh.   Fatmirësisht nuk raportohet për të...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Basha anulon festimet për ditën e themelimit të PD: Fondi shkon për të prekurit...

Aktivitetet e planifikuara për 11 dhjetorin, ditën e themelimit të Partisë Demokratike janë anuluar. Ky vendim është marrë nga Basha dhe të gjitha fondet e...

Gjatë shtatzënisë zbuloi se vuante nga tumori, aktorja shqiptare rrëfen si ia doli të...

Adriana Matoshi, aktorja shqiptare nga Kosova ka rrëfyer më shumë për karrierën dhe për periudhën më të errët të jetës së saj në një...

Prindërit të shqetësuar, këto kukulla kanë organe gjenitale mashkullore

Kohët e fundit, ne kemi parë shumë kukulla me asnjëanësi gjinore, sepse ato i përkasin fëmijëve, ndërsa industria e lodrave po përpiqet të bëhet...