Shkodër, zjarri shkrumbon mjetin e mallrave, flakët përhapen me shpejtësi

  Report Tv ka siguruar fotot nga vendngjarja, ku duket se zjarri ka përfshirë fillimisht një automjet mallrash brenda tregut të shumicës, ku për pasojë ka shkrumbuar mjetin dhe është...

Iphone në tenxhere, metodat e “të fortëve” në burgje, VIP-i që fshehu telefonin te...

Telefon i fshehur në fundin e dyfishtë të një tenxhereje që është përshtatur për të mos rënë në sy nga kontrollori i burgut apo nga skaneri. Patatja është prerë, është...

Ngjarje e rende ne Shkoder, burri goditet ne koke me mjete te forta

Shkodër Informacion Paraprak Më datë 30.01.2018, rreth orës 11:10, ka ardhur një telefonatë se në fshatin Guri Zi, Shkodër, ka ndodhur një konflikt. Menjëherë kanë shkuar shërbimet e policisë ku...

MOTI I KEQ, I MERR JETËN DREJTUESIT TË MOTORIT

Moti i keq, i papritur, ka sjellë pasoja të rënda në vend. Pas vdekjes së 2 pushuesve dhe shpëtimit të 26 të tjerëve, në Shkodër është regjistruar një aksident...

Burrë e grua të shtrirë në mes të gjakut në rrugë, i mbulojnë me...

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotshëm në aksin Pukë-Qafë Qele. Paraprakisht mësohet se një motor është përplasur me një makinë. Si pasojë e aksidentit janë plagosur një burrë...

Adoleshenti vrasës shpërthen në lot në gjykatë: Angelo më pa me inat, jam penduar

Gjykata e Durrësit ka lënë në burg 17 vjeçarin që vrau me thikë Angelo Gjokazajn në Durrës. Seanca për Devi Lalën u bë me dyer të mbylluara për shkak të...

Grupi i Met Kananit i lidhur me PS-në, ka biseda telefonike me Ruçin, Subashin,...

Policia njoftoi dje arrestimin e disa personave si pjesë e grupit ët drejtuar nga Met Kanani, i arrestuar pak kohë më parë në Turqi me akuzën e trafikut të...

Donte ta çonte në azil, nëna vret djalin: “Ti ma ke marrë jetën dhe...

Edhe pse 92 vjeçe, ajo ka mundur të qëllojë me armë zjarrin djalin e saj duke e lënë të vdekur. E moshuara ka qëlluar disa herë mbi djalin 72-vjeçar,...

Tërmeti dëmton dhjetëra banesa në veri të vendit

Për shumë familje në rajonin e Bulqizës dëmet e lëna pas nga tërmeti i së shtunës kanë qenë jo të vogla. Zare Përkola tregon se bashkë me familjen e...

Shpërthen bombula e gazit në banesë, plagosen burrë e grua

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Selenicë, ku një bombul gazi ka shpërthyer brenda një banese. Për pasojë kanë mbetur të plagosur çifti i bashkëshortëve...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Nuk do ta besoni se sa lek harxhon në ditë Kejvina Kthella

Modelja Kejvina Kthella ka hapur ‘faturat’ një ditë më parë teksa ka treguar se shpenzon deri në 200 mijë lekë të vjetra në ditë.   E...

Në rast se semaforët nuk punojnë, kush ka përparësi në këtë kryqëzim?

Ndodh jo rrallë që qofshin shoferët, çiklistët apo këmbësorët, nuk thonë me zë të lartë “kush ia ka dhënë lejen këtij?”   Pikërisht për këtë, gjatë...

“Nuk guxoj t’i kthej sytë në bankën tënde…”, mësuesja bën dedikimin prekës voglushes që...

Esiela Karanxha, një prej viktimave të tërmetit, humbi jetën mëngjesin e 26 nëntorit. Ajo u gjet e pajetë në krahët e nënës së saj,...