SHKODËR, QENI QË PO ‘TERRORIZON’ BANORËT NË BARDHAJ

Personi që shfaqet në këtë video është një shtetas nga fshati Bardhaj në njësinë rrethina të Shkodrës i cili është kafshuar keqas nga një qen endacak. Menjëherë është dërguar në...

SHKODER,MAKINA PERPLASET ME MOTORIN

Nje aksident rrugor ka ndodhur rreth ores 16 ne qender te qytetit te Shkodres, ku nje makine eshte perplasur me nje motorciklete.Ngjarja ka ndodhur para bibliotekes” Marin Barleti”, afer rektoratit te...

RENEA zbarkon sërish në Shkodër, ja cili është synimi i aksionit që sapo ka...

Forcat Renea, kanë zbarkuar sërish në Shkodër. Burime pranë Policisë së Shtetit bëjnë me dije se Forcat Renea kanë mbërritur në Shkodër këtë të premte, në vijim të aksionit kundër...

SHKODËR, PROCEDOHEN 6 ZYRTARË PËR PRERJE PYJESH

Policia vendore e Shkodrës ka proceduar 5 zyrtarë të drejtorive të pyjeve në Malësinë e Madhe dhe në Shkodër. Kështu në kuadër të operacionit “Maranaj” i cili ka vijuar disa...

Tragjike në Elbasan, humb jetën pasi kafshohet nga pitbulli

Një 58-vjeçar nga Elbasani është kafshuar nga një qen “Pitbull”, dhe ka ndërruar jetë pak pas mesnate. Burime të besueshme raportuan se 58-vjeçari Rifat Bajrami, banues në lagjen “5...

HUMB JETËN NË SPITAL GRUAJA QË U PËRPLAS NGA MAKINA

Pas rreth një jave ndihmë mjekësore në spital, ka humbur jetën 53-vjeçarja në spital, Kade Kupa, e cila u përplas nga një makinë në rrugën “Elez Isufi” në Tiranë,...

“Vrau tetë persona në Selenicë, mbyllet profili i vrasësit në “Facebook””

Reportet e shumta dhe gjuha e ashpër e përdorur ndaj 24-vjeçarit Ridvan Zykaj, autor i vrasjes së 8 njerëzve të një familje në fshatin Resulaj të Selenicës, ka shkaktuar...

PËRPLASEN MAKINAT NË AKSIN LEZHË-MILOT, 4 TË PLAGOSUR

Dy automjete janë përplasur në aksin rrugor Lezhë-Milot, pranë urës mbi lumin Drin. Mësohet se nga aksidenti janë plagosur 4 persona të cilët janë dërguar për ndihmë mjekësore në spital. Si...

SHKODER, MJETI RREZIKOI TE DIGJEJ

NJË MJET KA RREZIKUAR TË PËRFSHIHET NGA FLAKËT NË QYTETIN E SHKODRËS. NGJARJA NDODHI NË HYRJE TË QYTETIT TEKSA MJETI TIP BENZ NGJYRË GRIH ME TARGË AA 560 OL KA...

Tradhëti bashkëshortore brenda në makinë në mes të rrugës: Grabitësit e fotografojnë e shantazhojnë...

Mësohet se një çifti ishin duke kryer marrëdhënie intime brenda në makinën tip Fiat e gjatë momentit janë grabitjur me armë nga dy të rinj. Ngjarja e rëndë është regjistruar...

Te fundit

Zyrtarisht në shenjën e tyre, si ta dallosh një grua Ujor

Jemi zyrtarisht në periudhën e Ujorit, por si ta dallojmë një grua që i përket kësaj shenje zodiaku?   Mënyra më e sigurt për ta njohur...

Horoskopi Javor, 27 Janar – 2 Shkurt 2020

Dashi Sinqeriteti dhe ndershmëria që keni ndaj partnerit ka bërë që lidhja juaj të ecë kaq gjatë. Mundohuni të vazhdoni në këtë rrugë edhe këtë...

Tayna provokon nga Los Angeles, Mozzik i bën komentin pikant

Tayna po shijon disa ditë të merituara pushimesh me mikeshën e saj Kejvina Kthella në Los Angeles. Reperja e njohur shqiptare ka publikuar disa foto...