Dy karamele, një dëshirë dhe fallxhorja nga Durrësi të bën me fëmijë

Në redaksinë e emisionit “Stop” kanë mbërritur disa denoncime për një qytetare të quajtur Arta Selimaj, nga Kukësi, por me banim në Spitallë të Durrësit.   Ajo pretendon se zgjidh problemet...

U KAP NË MURIQAN ME 19 PISTOLETA , DËNOHET SUEDEZI

Krimet e Rënda kanë dënuar me 10 vite burg Suedezin e arrestuar Sebastian Vall . Ai përdori Shqipërinë si tranzit për të trafikuar 19 pistoleta nga Kosova për në...

I vjedh me forcë varëset e floririt një gruaje, arrestohet 40 vjeçari

Një 40 vjeçar nga Fieri, është arrestuar nga policia në kohë rekord pasi i ka vjedhur me dhunë dy varëse floriri një shtetaseje.     Pas kësaj, policia ka zbardhur dhe dokumentuar...

Vodhën kostume popullore, dy të arrestuar

Ndodh dhe kjo… Dy persona janë arrestuar nga policia, pasi dyshohet se me anë të mashtrimit vodhën në një pikë shitje në Kurbin, disa kostume kombëtare. Sipas policisë lokale 54-vjeçari...

Me këngën e Stresit në sfond, tërbohen dy vajza në Vlorë, sherr për flokësh

Nëse mendoni se sherret mes meshkujve janë interesante, e keni gabim. Ky nuk është rasti… Dy vajza janë zënë në një lokal në Vlorë, dhe pamjet po bëjnë xhiron e...

RIKTHEHET KANABISI NË LAZARAT, POLICIA HYN SËRISH NË FSHAT, 5 TË ARRESTUAR

Rikthehet kultivimi i kanabisit në Lazarat. Mësohet se policia ka hyrë sërish në fshat dhe ka vënë në pranga 5 persona. Pesë të arrestuarit kishin mbjellë kanabis në oborret e...

Sherr masiv në lokalin e njohur në bllok… pati edhe të shtëna me armë,...

Një sherr masiv ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në lokalin “The Code” në zonën e ish-bllokut. Disa persona janë konfliktuar me njëri-tjetrin brenda ambienteve të lokalit. Qytetarët raportuan se...

DY AKSIDENTE, PLAGOSEN 4 PERSONA, NJËRI PREJ SHOFERËVE NXIRRET JASHTË MAKINËS NGA ZJARRFIKËSIT

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Elbasan-Peqin ku një automjet është përplasur me bordurën anash rrugës. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Papërr.   Si pasojë e këtij...

Zhduket në rrugët e Greqisë 2-vjeçarja shqiptare, vihet alarmi, shpallet në kërkim në 3...

Një vajzë e mitur nga Shqipëria ka humbur ditën e sotme në qytetin e Pireut në Greqi. Sipas mediave greke, vajza 2-vjeçare quhet Athina Hazizi dhe ka humbur gjurmët në...

Mediat holandeze: “Presidenti” i Çamërisë kishte miliona euro borxhe

Një shqiptar raportohet të jetë vrarë në Holandë. Mediat vendase shkruajnë se bëhet fjalë për Festim Laton, i cili ishte vetëshpallur President i Republikës së Çamërisë. Mediat holandeze shkruajnë...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

SHKODRA “BLINDOHET” ME KAMERA SIGURIE

Mëngjesi i kësaj të Enjte i gjeti sheshet kryesore të qytetit të monitoruara me kamera sigurie Rritja e sigurisë publike e kanë detyruar bashkinë të...

Le te marrin shembull te gjithe : Shperblimi qe ky pronar u dha puntoreve...

Eduard St. John është pronari i një firme për pasuritë e paluajtshme me qendër në Baltimore. Teksa festa e fundit janë duke u afruar,...

Gishti ne te cilin ju vendosni unazen tregon shume per personalitetin tuaj, mesojeni

Edhe vendi ku ju vendosni unazat mund të ketë kuptim, edhe nëse nuk e imagjinoni dot. Ju shpesh mund të vendosni një unazë, por...