Plagoset 39- vjeçari, dërgohet në gjendje të rëndë në spitalin rajonal

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Bilishtit. Ngjarja është regjistruar në qendër të qytetit, ku 39-vjeçari E. Ç ka marrë një...

BIZNESMENI SHKODRAN RA SOT NGA KATI 3-TE/ Si e mori vesh e shoqja se...

Albin Hiluku, pronar i një pike këmbimi valutor në Shkodër ka gjetur vdekjen këtë të enjte, pasi ka qenë në ballkonin e banesës së tij, në katin e 3-te...

Gjendet një trup i pajetë në lumin Kir

Trupi i pajetë i gjetur passiten e sotme në lumin "kir" në afërsi të urës së fshatit Bardhaj dyshohet se është polic, Nga të dhënat e para dyshohet se viktima...

SHKODËR, BIE NGA KATI I 3-TË I PALLATIT, HUMB JETËN

Një person është rrëziar nga 3-te i një pallati në Shkodër dhe ka Vdekur në vend. Sipas informacioneve mësohet se viktima është A. L, rreth 57-vjeç. Ngjarja e rëndë ka ndodhur...

“Zbulohet droga mes domateve, droni i filmon plantacionet nga ajri”

Policia ka zbuluar kanabis në një serë në zonën e Raguzës në Itali mes serave të domateve me falë përdorimit të një droni. Policia zbuloi se në serën e...

Mrekulli, makina bie nga 40 metra shpëton shoferi

Një ngjarje e pazakonte ndodhi diten e sotme kur makinë tip ‘Ford Focus’ humbi kontrollin dhe u përmbys në kthesat e Llogorasë. Drejtuesi i automjetit, shtetasi me iniciale E.A ka...

Goditet me grushta Nën Kryetari i Bashkisë

Një ngjarje e pa precedent ka ndodhur para pak minutash ku Nënkryetari i Bashkisë së Gjirokastrës, Aurel Llapa, është sulmuar nga punonjës i prefekturës së qytetit me detyrë topograf. Ky...

Shpërthimi me tritol, banorët: Na ra dera mbi kokë

Dy shpërthime me tritol kanë terrorizuar qytetin në orët e para të mëngjesit të sotëm. Ngjarja e parë ndodhi në lagjen “Kushtrimi” përballë drejtorisë së Policisë, ndërsa ngjarja e dytë...

Tragjike në Elbasan, humb jetën pasi kafshohet nga pitbulli

Një 58-vjeçar nga Elbasani është kafshuar nga një qen “Pitbull”, dhe ka ndërruar jetë pak pas mesnate. Burime të besueshme raportuan se 58-vjeçari Rifat Bajrami, banues në lagjen “5...

I arrestuari për vrasjen e biznesmenit Memli Begalla ka alibi: Isha në xhami. (Video)

NGAKLODIANA LALA TIRANE- Këto pamje janë fiksuar nga kamerat e sigurisë të instaluara në xhaminë e Kombinatit. Prokuroria e Tiranës i ka sekuestruar për llogari të çështjes penale ndaj ish-policit A.S....

Te fundit

Zotëria në foto është politikan, vogëlushja këngëtare e njohur shqiptare. A i njihni?

E bërë nostalgjike për fëmijërinë, është kthyer për të shfletuar albumet e fotografive. Kështu ditën e sotme ka ndarë tre fotografi nga vegjëlia, ku në...

Zgjidh një zemër dhe zbulo çfarë do të ndodhë me lidhjen tënde të dashurisë

Je kurioze të dish si do t’i kesh punët në aspektin sentimental? Ke kaluar një histori të trishtë, ke mbyllur një kapitull të vështirë me...

Historia e trishtë e gruas: Pas 5 vitesh burri vendosi të jetonte me dikë...

Jeta duket se nuk ka qenë aspak e lehtë për të, por Edlira, nëna e një djali, duket se ja ka dalë. Ajo ka rrëfyer...