Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

“Dielli nuk lindi për Bajon” Berisha: “Sistemit te shpartalluar mjekesor i mungoi gjaku qe...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas ndarjes nga jeta të skulptorit Arben Bajo, pas infe ktimit të tij me Covid-19. Duke i shprehur ngushëllime familjes...

U bënë 100 ditë pa asnjë person të infektuar nga koronavirusi/ Njihuni me vendin...

Zelanda e Re është një nga shtetet e pakta që nuk ka raportuar prej 100 ditësh asnjë rast të ri me COVID-19, por megjithatë...

Pas 46 të dielave në TV, Arditi më në fund po pushon dhe ka...

Moderatori shumë i dashur për publikun, Ardit Gjebrea ka qenë në transmetim çdo të dielë në ekanin e Tv Klan me programin “E diela...