Vdesin 4 gra në aksident, po ktheheshin nga varrimi i burrit të njërës prej...

ELBASAN– Katër gra kanë mbetur të vdekura dhe dy burra janë plagosur si pasojë e një aksidenti tragjik në Papër. Dosja.al mëson se nga aksidenti kanë humbur jetën katër...

Ishte në dasmë, 32-vjeçarja gjendet e vdekur në një makinë

Shkoder Informacion Paraprak Me date 31.05.2018 në orën 20.35 jemi njoftuar se në fshatin Melgushë, Shkoder jashtë një lokali, ka vdekur shtetasja Gj. Ç. 32 vjeçe banuese në “Ndoc Mazi” Shkoder. Nga informacionet...

Tragjike, 15 vjeçari pret damarët në gjendje të dehur

Një 15 vjeçar nga Tirana ka prerë damarët ditën e sotme brenda banesës së tij në Shkozë. Sipas raportimeve të policisë ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme, ndërsa adoleshenti...

AKSIDENT NE AKSIN SHKODER-KOPLIK

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e së mërkures në aksin rrugor Shkodër- Koplik . Një automjet tip vw Golf Plus është aksidentuar duke u përmbysur. Me sa mesohet nuk ka...

PRITI 9 VITE PËR MARRË GJAKUN E PRINDËRVE/ Historia e dhimbshme e Lush Pjollajt,...

Shtatë vite në arrati për një histori vrasjesh gjakmarrjeje me tre viktima. Policia e Shkodrës vuri në pranga Lush Pjollaj, sot 42 vjeç, në arrati prej vitit 2012, i...

Qëllojnë me armë zjarri në ajër në mes të natës, arrestohen adoleshentët

Dy adoleshentë janë arrestuar nga policia në Durrës pasi gjatë natës së shkuar, kanë qëlluar me armë zjarri në ajër duke shkaktuar panik tek banorët.     Në pranga kanë përfunduar të...

Shkoder, Tenton të kalojë lëndë narkotike në Pikën Kufitare, arrestohet në flagrancë nga policia.

Me datë 21.04.2018, nga shërbimet e P. P. K. Muriqan u arrestua në flagrancë i shtetasi: P.K, 26 vjeç, banues në fshatin Ganjollë, Shkodër, Arrestimi i tij u bë pasi është paraqitur...

Mbyllet lokali i dasmave, pamje të tmerrshme të kuzhinës (Foto)

AKU në kuadër të kontrolleve për gjithë gamën e produkteve ushqimore në funksion të sigurisë ushqimore ka pasur në vëmendje në veçantë edhe në kontrollin në lokalet e dasmave. Trupa...

Aksidentohet për vdekje një vajzë 7-vjeçare

Një vajzë e mitur është aksidentuar për vdekje. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Rrotull në Durrës, ku drejtuesi i mjetit përplasi vajzën 7-vjeçare, e cila ndërroi jetë. “Më datë 09.03.2018,...

Çudira shqiptare, nxënësi me azil në Francë merr notat nga shkolla në Shqipëri

Roland Cano,mësues që prej 2010-ës në gjimnazin “11 Shkurti” në Libohovë, denoncon drejtorin e shkollës i cili i ka manipuluar rezultatet e vlerësimit. B Nga kjo gjë, e kanë transferuar nga...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Diktatori 65 vjeçar i fundit në Evropë bëri të dashurën e tij 22...

Ajo është vetëm 22 vjeçe, e lidhur me udhëheqësin 65-vjeçar të vendit, dhe tashmë i ka hyrë politikës. Maria Vasileviç është parë disa herë...

Çfarë ndodhi? Presidenti Ilir Meta bën shqiponjën dhe ikën me vrap nga konferenca e...

Presidenti Ilir Meta ashtu siç kishte paralajmëruar, doli pak minuta më parë në një konferencë të jashtëzakonshme për mediat. Meta deklaroi se do të...

Shqiptarët do të ngrihen në këmbë, do ti presin agresorët me pushkë. Fjalimi i...

Një video e vjetër është shfaqur në rrjetet sociale, ku në një fjalim të gjatë ish udhëheqësi komunist, Enver Hoxha dënon ashpër sulmet e...