Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

Pamje trishtuese, luani po jep shpirt në kafazin e restorantit shqiptar

Tregtita e kafshëve të egra dhe mbajtja e tyre në kushte çnjerëzore nuk ka të ndalur si në Shqipëri por edhe në Kosovë. Prej vitit...

Fati yt sot/ Horoskopi, e martë 4 Gusht 2020

Dashi Nëse duke kaluar momente stresuese, bëni një pauzë nga punët e përditshme. Me rëndësi është që të kujdeseni për shëndetin tuaj. Shtojini dozës...

Kërcen me rroba në pishinë, Ledri Vula dhuron spektakël me akrobaci në koncertin e...

Reperi i njohur, Ledri Vula duket se di gjithmonë se si të bëjë për vete publikun e tij me situatat e ndryshme në koncerte. Së...