Aksident në rrugën e Rinasit, mjetet përplasen kokë më kokë, plagosen dy drejtueset

Dy persona, drejtuese mjetesh janë plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik. Sipas njoftimit zyrtar nga Policia e Tiranës, mësohet se në rrugën e Rinasit mjeti me drejtuese shtetasen...

SHKODËR, GJASHTË TË ARRESTUAR PËR VJEDHJE MAKINE

Policia vendore e Shkodrës ka arrestuar 6 shtetas të cilët kanë vjedhur makinën e një 30-vjeçari dhe më pas me anë të mashtrimit i kanë marrë edhe një shumë...

Mirditori me flamurin kuqezi vë në rresht të b urgosurit grekë, kush është mirditori...

Pamje të pazakonta janë publikuar nga një b urg në Greqi, ku një shqiptar ka vënë në rresht të gjithë të bu rgosurit, duke vendosur ligjin brenda mureve të...

Del nga spitali psikiatrik Blerta e mbijetuara e vetme e familjes, çfarë ka ndodhur...

E mbi.jetuara e vetme e ngjarjes së rëndë që u zbulua një muaj më parë në zonën e Kombinatit në Tiranë, Blerta Josifi, ka dalë nga spitali në gjendje...

KUNDERSHTUAN PUNONJESIN E POLICISE PER TE HYRE NE GJYKATE, ARRESTOHEN 3 SHKODRANET

Shkodër Kundërshtuan punonjësin e Policisë për të hyrë në Gjykatë, arrestohen 3 shtetas. Strukturat e Policisë Shkodër, në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Shkodër, arrestuan shtetasit E. M. 20 vjeç,...

Aksident ne aksin Shkoder-Bushat…

Nje aksident sapo ka ndodhur ne aksin rrugor Shkoder-Bushat ku dy automjete jane perplasur me njera tjetren. Nuk dihet nese nga ky aksident ka te lenduar apo viktima por demet...

Babai bën den oncimin në Polici, zhd uket nga shtëpia vogëlushi 11 vjeçar

Një 11-vjeçar është larguar nga shtëpia mbrëmjen e djeshme në Tiranë! Denoncimi është bërë nga vetë babai i tij. 35-vjeçari me inicialet Y.D.. Nuk dihen ende motivet që ë kanë...

Dolën në det për të mbledhur rrjetat, policia gjen gruan e mb ytur, ja...

Gjendet e mb ytur Mirela Rama gruaja e cila kishte dalë sot në det për të mbledhur rrjetat së bashku me 3 anëtarë të tjerë të familjes së saj...

E RËNDË/ Shkoi në spital për të bërë rezonancë megnetike, humb jetën 7 vjeçarja...

Një vajzë 7-vjeçare shqiptare nga Kosova ka ndërruar jetë ditën e sotme në mënyrë tragjike. Bëhet me dije se vik tima kishte shkuar në një spital privat për të bërë...

“Duan të ndërtojnë resorte”/ Zjarret në vend, flet kreu i Emergjencave Civile: Policia të...

Njësoj si zv.kryeministri Erion Braçe, edhe kreu i Emergjencave Civile, Haki Çako ka konfirmuar se ka informacionet se në zonat ku kanë rënë zjarre fshihen interesa personale të bizneseve, për...

Te fundit

Hoxha i njohur shkon në spital me simptoma të rënda të koronavirusit, nuk i...

Hoxha i njohur nga Peja, Drilon Gashi dyshon se është prekur nga koronavirusi, dhe thotë se ka simptoma të rënda. Ai shkruan në rrjetet sociale...

Horoskopi ditor, e hënë 10 gusht 2020

Dashi Në këtë periudhë janë të favorizuara dashuritë që nuk kërkojnë shumë angazhim. Duhet të bëni kujdes me paratë, pasi mund të keni vështirësi. Në...

A e dini se cila këngëtare e njohur është nusja në foto?

Me zërin e veçantë dhe performancat mbresëlënëse, ajo për dekada me radhë ka argëtuar publikun shqiptar. Fjala është për këngëtaren e mirënjohur kosovare, Remzie Osmanin,...