“Ermalit i shkoi kot mundi në rolin si gay”/ Valer Kolnikaj flet për filmin...

Aktori Ermal Mamaqi mbajti mbrëmjen e së mërkurës premierën e filmit të tij “I love Tropoja”, në Pallatin e Kongreseve në Tiranë. Por disa komente që pasuan premierën e filmit,...

“Në Shqipëri isha ngelës, sot punoj si bashkëpunëtor shkencor në parlamentin gjerman”

enri Haxhiraj, 26 vjeçari nga Fieri në një intervistë për DW, tregon se në Shqipëri ka qenë ngelës, ndërsa sot punon si bashkëpunëtor shkencor në parlamentin gjerman. Haxhiraj mbështet protestën...

Nga aktiviteti sportiv deri te familja dhe qytetari dixhital/ Berisha rrëfen jetën jashtë kamerave

Ish-kryeministri është rrëfyer sot për jetën personale, jashtë politikës dhe brenda dyerve të shtëpisë së tij. Berisha tha se ditën e fillon në orën 7-8 të mëngjesit dhe përfundon në...

Per here te pare Matilda Makoçi flet per ndarjen nga Edi Rama : Kam...

Bashkëshortja e parë e kryeministrit Edi Rama, Matilda Makoçi, pas shumë vitesh në heshtje ka rrëfyer për emisionin “Exclusive” në Top Channel jetën e saj pas martesës dhe lenies...

‘Njerëz të dështuar’, Arjola Demiri u përvishet kritikëve: U masturbova në skenë për t’u...

Arjola Demiri është padyshim fenomeni aktual televiziv. Me pjesëmarrjen e saj në “I love Tropoja”, ajo ka treguar edhe njëherë aftësitë që ka në sheshxhirim. Në intervistën dhënë për ‘Gazeta...

Rrëfimi i rrallë i Matilda Makoçit, mban ende në shtëpi taboltë e Edi Ramës,...

35 vite më parë ajo ishte një nga ikonat dhe portretet më premtuese të kinematografisë dhe teatrit. Matilda Makoçi, një ndër vajzat më të bukura të kohës, ajo që u...

Tefta Radi: Për lëkurën, ju tregoj recetat e harruara të gjysheve tona…

“Sekreti i vjetër” vetëm me të verdhë veze, për një fytyrë të re. Gazetarja dhe spikerja e njohur tregon si kujdeset për lëkurën… E ndërsa vitet kalojnë dhe koha bën...

“Basti” i kapitenit Lika: Karrierën nuk e mbyll pa një trofe në Shkodër, e...

Gilman Lika ka vendosur “bast” me veten. Nuk e ka në plan që ta mbyllë me futbollin e luajtur pa fituar një trofe dhe pa çuar Vllazninë në Kupat...

Tefta Radi na tregon sekretin e rrudhave : E lyej fytyrën me të verdhën...

“Sekreti i vjetër” vetëm me të verdhë veze, për një fytyrë të re. Gazetarja dhe spikerja e njohur tregon si kujdeset për lëkurën. E ndërsa vitet kalojnë dhe koha...

Horoskopi javor sipas astrologut të njohur Jorgo Pulla

Çfarë ka parashikuar kjo javë për ju? Si do të shkojnë planet tuaja dhe cila do të jetë shenja më e favorizuar e yjeve? DASHI- Të përgjithshmet: Nje jave perfekte...

Te fundit

TE SHTENA ME ARME NE SHKODER

Shkodër Plagosi me armë zjarri pas një konflikti të çastit, Drejtorin e Ujësjellësit në Bashkinë Shkodër dhe djalin e tij, kapet dhe prangoset në kohë...

Lezhjani i martuar me miliarderen kineze befason me deklaratën: “Më kërkojnë lek borxh”

Mëngjesin e sotëm në emisionin “Ëake Up” ishte i ftuar modeli dhe sipërmarrësi shqiptar, Rolando Lekaj, i cili prej 8-vitesh jeton në Hangzhou, Shanghai. Lekaj...

Largohet nga Shqipëria, Rudina Magjistari përballet me të papriturën në aeroportin ‘Nënë Tereza’ (FOTO)

Moderatorja Rudina Magjistari ndryshe nga pjesa dërrmuese e shqiptarëve ka zgjedhur që pavarësisht situatës së koronavirusit pushimet t’i kalojë jashtë Shqipërisë. Mirëpo Rudina ka mbetur...