“Të lindur me këmishë”! 3 shenjat e Horoskopit, që kanë më shumë fat…

Në kuptimin etimologjik, fati i referohet rezultatit pozitiv të një ngjarjeje. Nga një perspektivë tjetër, definohet si një seri ngjarjesh ose situatash me fat apo pa fat, të cilat...

Do mbledhin paratë me lopatë, këto janë 3 shenjat që do të pasurohen gjatë...

Edhe pse punojmë shumë apo kërkojmë të bëjmë para pafund, e ardhmja është e shkruar dhe secili do të marrë atë që është parashikuar. Për vitin 2019-të, astrologët kanë parashikuar...

Horoskopi/ Zbuloni pikat e forta të çdo shenje të cilat mund të mos i...

Dashi- Energjik: Të lindurit e shenjës së Dashit janë shumë spontanë. Puthin në mënyrë të shkëlqyer. Janë të adhurueshëm. Dashurojnë marrëdhëniet. Për Dashin familja është shumë e rëndësishme. Janë...

Kjo fillim jave nuk premton për këtë shenjë/Horoskopi ditor, e hënë 25 mars 2019

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo fillim javë është shumë premtuese....

2019 eshte viti i tyre, ja 4 femrat e HOROSKOPIT qe do shkelqejne dhe...

Sipas astrologjisë, këto 4 gra do jenë gratë që nuk do mund t’u rezistosh dot për të gjithë vitin 2019! Hidhini një sy! PESHORJA- Gratë e lindura nën këtë shenjë,...

“Ju pret një etapë e bukur”, Meri nxjerr horoskopin dhe befason me parashikimin

Astrologia e njohur Meri Shehu ka publikuar horoskopin e radhës, ndërsa ka befasuar me parashikimin e saj. Astrologia paralajmëron disa shenja horoskopi që të bëjnë kujdes, ndërsa njofton se disa...

Horoskopi, 24 mars 2019

Dashi Është e lehtë për ty që të kesh mirëkuptim me parterin/en, veçanërisht nëse kërkon një bashkëpunim të favorshëm për gjithçka që ka të bëjë me jetën e përditshme. Ndër të...

Lum kush i ka afer, ja 3 shenjat e horoskopit qe jane unike dhe...

Ata që mund të jenë kuriozë të dinë se cilat mund të jenë shenjat e horoskopit kaq brilante dhe pikante, duhet të kenë diçka të qartë: asgjë nuk është...

Dashuria dhe lekët/ Këto shenja do kenë shumë fat në 7 ditët e ardhshme

Këto shenja të horoskopit, sipas astrologëve, do kenë pak më shumë fat në financa dhe dashuri në 7 ditët e ardhshme. Ndryshimet mund të ndikojnë jo vetëm në jetën...

Astrologia Meri jep lajmin e madh, ja shenja e horoskopit qe do te behet...

Viti 2019 ka hyrë dhe astrologia Meri njofton se një prej shenjave do bëjë shumë para. Bëhet fjalë për shenjën e Akrepëve të cilëve vitin tjetër ana financiare do i...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Basha anulon festimet për ditën e themelimit të PD: Fondi shkon për të prekurit...

Aktivitetet e planifikuara për 11 dhjetorin, ditën e themelimit të Partisë Demokratike janë anuluar. Ky vendim është marrë nga Basha dhe të gjitha fondet e...

Gjatë shtatzënisë zbuloi se vuante nga tumori, aktorja shqiptare rrëfen si ia doli të...

Adriana Matoshi, aktorja shqiptare nga Kosova ka rrëfyer më shumë për karrierën dhe për periudhën më të errët të jetës së saj në një...

Prindërit të shqetësuar, këto kukulla kanë organe gjenitale mashkullore

Kohët e fundit, ne kemi parë shumë kukulla me asnjëanësi gjinore, sepse ato i përkasin fëmijëve, ndërsa industria e lodrave po përpiqet të bëhet...