I coptohet zemra në çdo lidhje/ Këta janë fatzinjtë e zodiakut

Binjakët Janë ëndërrimtarë, kur hyjnë në një lidhje ëndërrojnë momente të lumturisë ekstreme, por me gjithë këtë fantazi mund të ndjehen keq kur t’i duhet që të përballen me realitetin. Gaforrja Janë...

Këto janë kombinimet e shenjave të horoskopit që nuk funksionojnë si çift

Ndonjëherë karakteristikat e shenjave të horoskopit ndihmojnë për të kuptuar se me cilët persona mund të funksionojë një lidhje ose jo. Për të gjithë ata që janë të dhënë pas...

E pamundur t’i kuptosh, cilat janë shenjat më konfuze të horoskopit

Sipas astrologjisë këto janë shenjat më konfuze të horoskopit: Peshorja Shumica e peshoreve janë të pavendosura. Prandaj, kur bëhet fjalë për sinjale të ngatërruara, ata e sundojnë plotësisht atë territor. Ata...

Gjenitë e zodiakut, cilat janë 6 shenjat më të zgjuara të horoskopit

Ujori Ujorët priren të filtrojnë pothuajse gjithçka përmes mendjes së tyre intelektuale. Ata janë në gjendje të distancohen nga një situatë, duke e bërë kështu më të lehtë zgjidhjen e...

Horoskopi i ditës së hënë/ Dashuria dhe puna, shenjat problematike

Dashi-Dashuria: Mundohuni të gjeni paqen e brendshme që ju mungon për një kohë: nëse dashuria nuk shkon siç duhet, pjesërisht është edhe faji juaj, sepse nuk dini si të...

Mosha është thjesht një numër/ Këto janë shenjat e horoskopit që nuk plaken kurrë

Luani Luani është një shenjë që transmeton idenë e të resë, thjesht me energjinë që ka. Atyre u pëlqen që të qendrojnë në ambiente ku çdokush rreth tyre është i...

Sipas horoskopit, ja cila shenjë e zodiakut ka pushtet mbi ju

Megjithëse në fund të fundit të gjithë janë përgjegjës për vendimet dhe veprimet e tyre, ka disa njerëz që doni s’doni kanë pak ndikim tek ju. Njerëzit mund të kenë...

Ujori, shenja e divorcit? Si janë lidhjet me këtë shenjë?

Personat që i përkasin shenjës së ujorit janë padyshim nga më interesantët. Studiuesit e astrologjisë i përshkruajnë si njerëz unikë, karizmatikë dhe gjenial. Ujori është një shenjë e ftohtë me...

Shenjat e horoskopit që kanë alergji nga dashuria

Binjaket Binjakët, nuk para fiksohen pas të shkuarës, në vend që të qendrojnë duke qarë në të shkuarën ata përqendrohen tek e ardhmja. Atyre u pëlqen që të marrin seriozisht...

HOROSKOPI javor (11-17 shkurt)/ Paolo Fox tregon çfarë do të ndodhë me 12 shenjat...

DASHI Një javë plot angazhime në punë, ku duhet të punoni shumë për të gjetur alternativa të mira në përputhje me pritshmëritë tuaja. Për fat të keq, horoskopi 2019 kishte...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

3 shqiptaret të cilat luajnë në filma me pullë të kuqe dhe fitojnë miliona

Ato janë janë tashmë të njohura dhe tepër të kërkuara në industrinë e filmave për të rritur.   Breanne Benson, Alby Rides dhe Myla Sinanaj mund...

Këto shenja të horoskopit do pësojnë ndryshime të mëdha në fund të vitit

Vitit 2019 po i vjen fundi dhe disa shenja të horoskopit do të përballen me ndryshime të mëdha. Disa prej këtyre ndryshimeve do të...

“Dua të bëj s*ks të dh**shëm në dysheme”, Aleksi nuk ndalet pas reklamës së...

Aleksandër Varfaj, ish-bashkëshorti i Rudina Dembacajt është bërë pjesë e mediave rozë pas ndarjes nga moderatorja. Së fundmi ai është bërë edhe mjaft aktiv...