Puna, shëndeti dhe dashuria/ Njihuni me parashikimin e astrologut italian për ditën e martë

Horoskopi, e martë, 9 prill 2019, sipas Paolo Fox Dashi Është një periudhë gjatë së cilës duhet të shihni përreth për të kërkuar zgjidhje të reja. Nëse ajo që keni nuk...

Fati yt, Horoskopi ditor, e Hënë 4 Nëntor 2019

Ky është horoskopi për ditën e hënë 4 nëntor 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 6 TETOR 2019

Dashi Gjatë kësaj dite do të viheni në provë të fortë, duke qenë gjithë kohës nën tension. Nuk përjashtohen konfliktet në familje, edhe në raportet jetëgjata. Kryefjala e ditës është:...

Horoskopi javor sipas astrologut të njohur Jorgo Pulla

Çfarë ka parashikuar kjo javë për ju? Si do të shkojnë planet tuaja dhe cila do të jetë shenja më e favorizuar e yjeve? Lexoni parashikimin e yjeve për...

Horoskopi, dy shenjat më me fat për sot

Këtë të martë këto janë dy shenjat më me fat.   Gaforrja Ndikimi i Venusit dhe Marsit premtojnë një miksim intuite dhe grinte, gjë që do ju ndihmojë që të veproni me...

Fiksimet më të çuditshme të shenjave të horoskopit

Dashi: Të varur ndaj nxitimit Një Dash do që gjithçka të bëhet në sekondë. Kjo shenjë e sunduar nga Marsi luftëtar nuk shquhet për durim, kështu që kur i shkon...

Horoskopi – 7 maj 2019

Dashi Parashikohet një ditë interesante, gjatë së cilës mund të arrini një synim që i keni vendosur vetes. Megjithatë për shkak të ndikimit të Saturnit, duhet thënë se nuk do...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 28 MAJ 2019

Dashi Dite mjaft e animuar ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Do i shihni gjerat më me shume pozitivizëm dhe do i harroni njëherë e mire...

Horoskopi veror/ Astrologia paralajmëron: Kujdes me alkoolin e zjarret dhe shijoni dasmat!

E ftuar në studion e emisionit “Rreze Dielli” në Report Tv, astrologia Meri Gjini, tregon se çfarë thonë yjet për muajin Korrik, si dhe karakteristikat për të gjitha shenjat. Dashi-...

Gratë më befasuese të Zodiakut

Çdo grua ka karakteristika unike dhe mbresëlënëse, që e bëjnë atë të veçantë në jetën e atyre që e njohin. Por zodiaku gjithashtu luan një rol të rëndësishëm në...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Kardiokirurgu shqiptar në Londër realizon operacionin e rrallë: Më i vështiri i jetës sime

Kardiokirurgu i njohur shqiptar Kristo Papas ka realizuar një oper, acion shumë të vështirë në botë. Ai ka bërë të ditur në një postim...

Sa meshkuj duhet të ketë kaluar një femër që të quhet ku*vë? Ja si...

Sa meshkuj duhet të ketë kaluar një femër për t’u quajtur kurvë? Besojeni apo jo, por kjo pyetje i është bërë vajzave dhe grave të...

Njihuni me qenin që lëvron arat dhe e ndihmon pronarin në punët tjera bujqësore

Ky është momenti i pabesueshëm i një qeni të zgjuar, që tregon aftësitë e tij bujqësore derisa drejton traktorin e pronarit të tij. Qeni Rambo,...