Horoskopi i datës 1 shkurt 2019

Dashi Gjatë kësaj dite nuk përjashtohen debatet me një person, i cili kohëve të fundit nuk është sjellë shumë mirë. Këshillohet që të mbani nën kontroll nervozizmin. Gjatë orëve në...

Do ta mohojnë, por këto janë shenjat më xheloze të zodiakut

Akrepi Tashmë nuk ka asnjë dyshim, kjo është shenja më xheloze e horoskopit. Ata nuk kanë besim tek askush dhe kjo i bën që të ndërtojnë akuza false në mendjen...

Këto janë shenjat më fisnike të zodiakut

Luani Luani është shenja më e sjellshme dhe më miqësore e horoskopit. Këta persona janë shumë të lumtur kur ndihmojnë të tjerët dhe janë gjithnjë të gatshëm për të ndihmuar....

Çfarë ndodh sipas horoskopit në shkurt?

Na ndajne edhe pak ditë nga shkurti, por para se t’ju sjellim horoskopin mujor me imëtësi për çdo shenjë, do t’ju tregojmë në rreshta të përgjithshëm si do të...

Vajzat e këtyre shenjave i bëjnë djemtë “të flasin me vete”

Demi Gratë e shenjës së Demit janë pasive dhe shumë të qeta.Kjo vetëm në momentin kur nuk janë të acaruara me ju. Pasi kur acarohen shpërthejnë.Për më tepër janë shumë...

Këto janë shenjat e zodiakut, që joshin me mprehtësi

Akrepi Ata kanë kontroll total mbi emocionet e personave që i rrethojnë. Komunikimi me ta sjell pasjon, intensitet dhe erotizëm, këto tre fjalë janë ajo çka e përshkruan më së...

Do të jepnin edhe jetën për ty/ Këto janë shenjat më zemërmira të horoskopit

Gaforrja Të lindurit nën shenjën e Gaforres janë njerëz që shqetësohen shumë për familjen e tyre si dhe për ata që i rrethojnë. Ata janë shumë të rezervuar, por janë gjithnjë...

Horoskopi për ditën e mërkurë, ja parashikimet

Horoskopi i ditës së mërkurë, 23 Janar 2019: Dashi-Dite shume e paqëndrueshme dhe here pas here e mbushur me mosmarrëveshje kjo e sotmja. Mundohuni me çdo mënyre te t’i zgjidhni...

HOROSKOPI KINEZ – Gjeni shenjën tuaj dhe zbuloni çfarë ka rezervuar për ju 2019

A i keni parë ndonjëherë shenjat e zodiakut kinez? Nëse jo, ndonjëherë duhet t’u hidhni një sy. Në zodiakun kinez mund të gjenden informacione vërtet interesante në lidhje me personalitetin....

Horoskopi për ditën e premte, ja parashikimet

Horoskopi i ditës së premte, 18 Janar: Dashi-Do të jetë një ditë e mbushur me stres dhe ankth në të gjithë sektorët e jetës, si në sferën profesionale edhe në...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

PËRFUNDON MOLDAVI-SHQIPËRI 0-4, FITON DHE KOSOVA NDAJ MALIT TË ZI

Shqipëria del në avantazh ndaj Moldavisë në minutën e 22-të me një gol të shënuar nga Cikalleshi. Pas disa aksionesh të njëpasnjëshme, më në fund...

E bija vë me shpatulla pas murit ministren Manastirliu: Uroj të të thyhet…

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku u bëri apel të gjitha...

Fansi i kërkon martesë, Olta Gixhari ka një kriter të çuditshëm për të

Aktorja e njohur Olta Gixhari është shumë e dashur për publikun. Kjo edhe në sajë të natyrës së saj mjaft ekstravagante e njëkohësisht karizmatike. Olta...