Sipas horoskopit, ja cila shenjë e zodiakut ka pushtet mbi ju

Megjithëse në fund të fundit të gjithë janë përgjegjës për vendimet dhe veprimet e tyre, ka disa njerëz që doni s’doni kanë pak ndikim tek ju. Njerëzit mund të kenë...

Ujori, shenja e divorcit? Si janë lidhjet me këtë shenjë?

Personat që i përkasin shenjës së ujorit janë padyshim nga më interesantët. Studiuesit e astrologjisë i përshkruajnë si njerëz unikë, karizmatikë dhe gjenial. Ujori është një shenjë e ftohtë me...

Shenjat e horoskopit që kanë alergji nga dashuria

Binjaket Binjakët, nuk para fiksohen pas të shkuarës, në vend që të qendrojnë duke qarë në të shkuarën ata përqendrohen tek e ardhmja. Atyre u pëlqen që të marrin seriozisht...

HOROSKOPI javor (11-17 shkurt)/ Paolo Fox tregon çfarë do të ndodhë me 12 shenjat...

DASHI Një javë plot angazhime në punë, ku duhet të punoni shumë për të gjetur alternativa të mira në përputhje me pritshmëritë tuaja. Për fat të keq, horoskopi 2019 kishte...

Horoskopi javor, nga 11 shkurt deri në 17 shkurt 2019

DASHI 21. mars – 20. prill Jave pozitive dhe e mbushur me momente te veçanta kjo për ata qe e kane tashme një lidhje. Do përjetoni kënaqësi te reja me...

Përse jeni vetëm, si ndikon shenja e horoskopit në marrëdhëniet tuaja

Dashi Jeni vetëm sepse nuk dini të trajtoni marrëdhëniet kur kalojnë nëpër fazën e parë dhe bëhen serioze me një person. Kur je e dashuruar, bëhesh shumë entuziaste dhe ngjitëse...

Ja çfarë ndodh shenjën tuaj të HOROSKOPIT deri në fund të shkurtit

Duke filluar nga dita e djeshme, Venusi është zhvendosur në shenjën e Bricjapi duke sjellë një burim të ri energjie për të gjitha shenjat, ndonëse disa prej tyre nuk...

Shkurti ,muaji më i mbarë i vitit për këto shenja

Peshorja Të lindurit në shenjën e Peshores gjatë Shkurtit do të kenë një ndjesi të përgjithshme çlirimi. Në këtë rast ata do të ndjejnë sikur kanë hequr nga supet një...

Janë të tmerrshëm/ Me këto shenja horoskopi nuk merresh vesh kurrë

Ujori Për shkak të vështirësisë që kanë ata në trajtimin e emocioneve, Ujorët janë një nga shenjat më të vështira për t’u menaxhuar. Nuk është se shkaktojnë konflikte, thjesht presin...

Horoskopi për ditën e shtunë, ja parashikimet

Horoskopi i ditës së shtunë, 2 Shkurt 2019: Dashi- 21.03-20.04 Nëse e angazhoni gjithë energjinë në punë, do ta dëmtoni jetën private. Është e pamundshme të jeni të suksesshëm pa neglizhuar...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

I “zbërthehen” bikinit, modelja “tërbon” meshkujt duke i nxjerrë të gjitha në mes të...

Ylli i “Towie”, Amber Turner është shfaqur më provokuese se kurrë me bikini. Biondja bukuroshe shoqërohej në Marbella nga i dashuri i saj, Dan...

“Bejtet shkodrane”, libri i fundit i studiuesit Isa Alibali

Nga Xhahid Bushati Isa Alibali, më shumë se 13 vjet të jetës së tij, i ka kaluar si drejtues i teatrit “Migjeni” të Shkodrës. Mbase,...

Paralajmëron Gurakuqi: Nesër përpjekja e dytë e Ramës për t’i hequr Shkodrës pushtetin legjitim

Romeo Gurakuqi, ish-deputeti i PD në Qarkun e Shkodrës, në një status në Facebook shkruan për situatën e krijuar në bashkinë e Shkodrës, pas...