Parashikimi javor/ Merr fund një e keqe, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Me shumicën e planeteve në shenjat e zjarrit, do mbizotërojë tendenca për argetim, dalje dhe flirte. Nuk përjashtohet të përcaktojmë kufijtë e lirisë apo të çlirohemi nga çdo gjë...

Shenjat e horoskopit qe kane gjithnje dicka per te thene

Sipas astrologëve disa shenja horoskopi kanë si karakteristikë që flasin më shumë se të tjerat. Ato janë binjakët, luani dhe ujori Binjakët Shenja e binjakëve është e udhëhequr nga planeti i...

Gjashtë gratë e horoskopit, me të cilat të gjithë meshkujt do të donin të...

Gra me bukuri dhe pa komplekse, gra që admirohen nga të dashurit e tyre dhe që gjithashtu japin një siguri instinktive në një marrëdhënie të mundshme të ardhshme. Njohuria...

Ja me cilën Shenjë Horoskopi të Shkon “muhabeti vaj” në Jetë e Dashuri

Ndërsa shumë skeptikë e konsiderojnë Zodiakun si “absurd”, studimi i astrologjisë mbështet në të vërtetë nga një numër në rritje studimesh shkencore. Sipas hulumtimit të publikuar në Nature Neuroscience dhe...

Vjen parashikimi i bujshëm! Si do jetë dashuria në vitin 2019 për këto shenja...

Astrologët kanë parashikuar se si do të jetë viti 2019 për shenjat e Akrepit, Shigjetarit dhe Bricjapit. Lexoni më poshtë: Akrepi Gjatë vitit të ardhshëm do të fejoheni me njerëz të qetë...

Kjo shenjë do ketë vitin më të vështirë, Astrologia Meri zbulon shenjen qe do...

Astrologia e njohur Meri Shehu ishte e ftuar së fundmi në emisionin “N’drrimi i natës” ku foli për vitin e ri që po vjen duke zbuluar se çfarë do...

Nëse partneri yt është Peshore, atëherë e paske të vështirë. Mëso kombinimet më të...

Të lindurit në shenjën e Peshores janë, në përgjithësi, individë që e kanë të vështirë të krijojnë lidhje të qëndrueshme dashurie, shpesh edhe nga frika se mund të lëndojnë...

Horoskopi javor, 29 korrik – 4 gusht 2019

Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje.   Dashi Dashuria: Një javë stresuese, problemet që do të hasni në punë mund të kenë...

Shenja e binjakëve/Pse janë të veçantë dhe çfarë do të thotë të kesh afër...

Ditën e sotme kemi hyrë “zyrtarisht” në shenjën e Binjakëve, deri në datën 20 qershor. Por çfarë do të thotë të jesh Binjak dhe të jesh i lidhur me...

Horoskopi mujor qershor 2019/Zbuloni surprizat që do të kenë 12 shenjat e zodiakut këtë...

Dashi Nëse do dini si të silleni gjatë këtij muaji keni për të pasur shumë sukses. Merrini vetë në dorë frenat e jetës dhe nuk keni për t’u zhgënjyer asnjë...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Vajzës i humb portofoli, pasagjerët rrahin keq shoferin e autobusit pse mbylli dyert

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në autobusin Kombinat-Kinostudio, ku është dhunuar rëndë shoferi i mjetit.   Shkak është bërë vjedhja e portofolit të një prej...

“Provë 10 ditë… 2 mijë euro “, vajzat shqiptare martohen me maqedonasit kundrejt pagesës…

Beqarët e vjetër maqedonas dhe serbët vazhdojnë të martohen me femra shqiptare duke paguar shuma të majme parash. Për këtë qëllim egziston edhe një...

Sëmuret Lindita, ‘milionerja’ (anëtare e Këshillit Kombëtar të PD) e Astirit? Shkoi te spital...

Përveç incid enteve ditën e sotme te zona e Astirit gjatë aksionit të IKMT-së kanë tërhequr vëmendjen momentet e dyshimta të lëvizjes së banorëve....