Dashuria dhe lekët/ Këto shenja do kenë shumë fat në 7 ditët e ardhshme

Këto shenja të horoskopit, sipas astrologëve, do kenë pak më shumë fat në financa dhe dashuri në 7 ditët e ardhshme. Ndryshimet mund të ndikojnë jo vetëm në jetën...

Nis shtatori, ja parashikimi i horoskopit për ju

DASHI Të gjithë kanë kërkesa për ju tani, gjë që mund t'ju bëjë të dëshironi të zhdukeni. Një sukses në karrierë mund të "shkatërrohet" nga partneri/partnerja për shkak të komunikimit...

Horoskopi ditor, e premte 20 shtator 2019

Dashi Dashuria: Çiftet e konsoliduara mund të arrijnë në një pikë kthese. Kthimi i një personi të rëndësishëm do të shqetësojë ekuilibrin tuaj. Beqarët do duhet të bëjnë një provim...

U zbuluan! Ja shenjat më me fat, “TË BEKUARIT” e Horoskopit

Gaforrja Të lindurit e shenjës së Gaforres janë personat më me fat të të gjithë horoskopit. Edhe në situatën më të vështirë po të jesh, të lindurit e shenjës së Gaforres...

Njihuni me katër shenjat e zodiakut që nuk kanë fare fat në dashuri

Ka shenja të Zodiakut me më pak predispozicion dhe fat në lidhje me dashurinë. Dhe faktorët janë të ndryshëm. Shenjat e zodiakut dhe përkatësia e tyre janë një veçori që...

Dashuri dhe para, këto shenja paskan shumë fat sot

Ky është parashikimi i yjeve për ditën e sotme Dashi Të kesh një sens të shëndetshëm të ambicies është diçka e mirë, por kini kujdes që të mos lejoni që dëshira...

Ju prezantojmë me 5 shenjat e HOROSKOPIT që do kenë pasuri në jetë!

Sipas astrologjisë, çdo shenjë e zodiakut ka karakteristikat e veta individuale, si pozitive ashtu edhe negative. Gjithsesi, ka shenja me personalitet të tillë të denjë për të arritur gjëra të...

Marrin fund skandalet e krizat: Kësaj shenje horoskopi do i ndryshohet jeta…

Astrologe Meri vijon te na mahnise me parashikimet e saj. Kete radhe zonja Meri, u shpreh se disa nga shenjat do kenë një periudhë të keqe, me skandale, kriza e...

Horoskopi javor 12-18 Gusht

Dashi Këtë javë do e dëgjoni dhe do e respektoni më shumë se kurrë më parë njëri- tjetrin. Marrëdhënia në çift do jetë e adhurueshme dhe të gjithë do ju...

Prova të vështira! Këto shenja HOROSKOPI do të kalojnë muajin MAJ më të keq!

Maji do të jetë një muaj shumë i mirë për shumë shenja, por për disa të tjera do të jetë pak e komplikuar në fushën e dashurisë. Megjithatë, yjet do...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Dasmë luksoze: Sportisti i njohur martohet me partneren pas 14 vitesh bashkë

Lojtari i tenisit, Rafael Nadal ka kurorëzuar në martesë dashurinë me partneren e tij, Maria Francisca Perrello. Dasma u mbajt gjatë fundjavës në Mallorca.   Ceremonia...

U shua pas lindjes, burri i Rexhinës ‘shpërthen’ ndaj mjekëve të Elbasanit: Gjilpëra do...

Një ngjarje e rëndë ndodhi 6 muaj më parë në qytetin e Elbasanit, ku një 25-vjeçare hu.mbi je.tën tra.gjikisht gjatë lindjes. Rexhina Debrova pësoi...

Adoleshenti i sjell “nusen”! Mamaja- mësuese emocionohet kur zbulon se kush është

Këtë të diel në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E diela Shqiptare” ishte i ftuar një djalë i ri, që quhet Rei...