Çfarë keni qenë në një jetë tjetër në bazë të shenjës suaj të HOROSKOPIT

Besoni në jetën pas vdekjes dhe rimishërimin? Besohet se në kët proces shpirti ynë rilind përmes një personi tjetër. Ja kush ke qenë ti në të shkuarën tënde sipas...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 13 NËNTOR 2019

Dashi Keni nevojë për më shumë qetësi, për shkak të stresit të madh që ju shkakton puna. Personat që keni larguar më parë, do i keni në dispozicion. Nëntori do...

Horoskopi kinez/Cila është shenja juaj dhe çfarë tregon ajo për ju

Zbuloni shenjën tuaj sipas vitit të lindjes. Miu: 1900, 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008 Bualli: 1901, 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 Tigri:1902,1914, 1926, 1938,...

Horoskopi ditor, e mërkurë 4 dhjetor 2019

Dashi Dita do të nisë me ritme të ngadalta, por mundohuni që të rikuperoni gjatë pasditës. Keni nevojë për pak qetësi, edhe pse në punë së fundmi keni pasur ngarkesa...

Nuk të jep as një kafe… Kjo shenjë e Horoskopit e ka origjinën “gjirokastrite”

Sa herë e keni dëgjuar nga prindërit, kryesisht nga mamaja shprehjen ”I bëre lekët rrush e kumbulla, si nuk kursen një çikë’ ! 1, 10 apo qindra herë? Mesa...

HOROSKOPI 6 KORRIK 2019

Dashi Jeta sentimentale për çiftet do jete e qete dhe pa probleme. Disa festa apo darka qe do bëni ju beqare me miqtë do ju japin mundësi te njihni dike...

Dasmë shumë shpejt, Meri paralajmëron këtë shenjë të jetë gati për lajme të mira

Astrologe Meri ka lajme të mira për disa nga shenjat e horoskopit, disa prej tyre do gjejnë dashurinë, por njëra prej tyre ka një lajm akoma më të bukur:...

Kjo është shenja kryeneçe e Horoskopit, që s’e ul kurrë hundën!

Secila nga shenjat e horoskopit e ka të vështirë të pranojë fajin, por mesa duket kryeson një shenjë e cila e ka më të vështirë ta pranojë fajin. Bëhet fjalë...

Parashikimi javor nga Meri: Kjo shenjë horoskopi do marrë një super lajm

Kjo javë e fundt e Qershorit do sjell një optikë të re të të parit të gjerave. Do ta perballojme jeten ne menyre krejt te re. Mund te shkëlqejmë...

‘Magjia e zezë ju ka mbuluar mendjen’, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Bëhet fjalë për shenjën e Virgjëreshës. Sipas Merit kjo shenjë duhet të çlirohet psikologjikisht pasi është bllokuar, sidomos në jetën personale. Lexoni horoskopin e publikuar nga Meri Shehu: Dashi Do perballeni sot...

Te fundit

Klienti i lë bakshish, kamerierja mbushet në lot kur lexon pas faturës (FOTO)

I sherbeu klientit te radhes dhe ai i la bakshish, por arsyeja qe e beri te qa je do ju em ocionoje. Një ka...

Aurela Gaçe jep mesazhin e fortë me këngën e re, Rudina Magjistari pas emisionit...

“Veten dua gjallë” është kënga më e re e Aurela Gaçes, e cila përcjell një mesazh të fuqishëm dhe këngëtarja thotë se nuk flet...

odi rrugor, ashpërsohen gjobat për shoferët që shkruajnë mesazhe apo mbajnë telefonin në dorë

Gjobat për shkeljet rrugore pritet të ashpërsohen ndjeshëm për drejtuesit e mjeteve kur kanë konsumuar alk ool, apo përdorin celularin.   Lista e ndryshimeve të kodit...