Zhgënjyese! Nuk kemi atë shenjë horoskopi që mendonim

Mos përditë, të paktën një herë i jemi drejtuar parashikimit të yjeve duke lexuar shenjën tonë të horoskopit…ose të paktën shenjën që mendojmë se jemi. Lajmi i keq për të...

“Një Sulm i Dhunshëm ju Pret”, cilën Shenjë Horoskopi Paralajmëron Zonja Meri?

Ashtu siç çdo herë, Meri ka parashikuar edhe ditën për shenjat e horoskopit. “Hena është në fazën e saj më të errët pasi nesër do çlirohet në hënë të re. Perzgjedhjet...

Femrat me FAT ne dashuri, 2019-ta me surpriza te bukura per 3 shenja horoskopi…

Peshorja Vajzat e kësaj shenje kanë një personalitet shumë të ëmbël,ndër të tjera ato janë shumë të dashura,karakteristikë kjo që i bën të parrezistueshme. Ky do të jetë viti i...

Shenjat që do pësojnë ndryshime në jetën dashurore këtë muaj

Këto shenja të zodiakut do ndryshojnë në jetën dashurore në fillim të muajit që sapo ka nisur. Kontrollo nëse shenja jote është një ndër to: Demi Një energji seksuale më e...

Horoskopi për ditën e sotme, 5 prill 2018

Dashi Nëse me partnerin është krijuar pak tension, mos e vononi çështjen për ta sqaruar. Për të kthyer harmoninë do të jetë më e thjeshtë sesa mendoni! Përfitoni nga mbështetja...

Horoskopi ditor, e premte 5 prill 2019

Ky është horoskopi për ditën e premte, 5 prill 2019Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të...

Lajmi i papritur i Merit: Një martesë dhe një punë e mirë për këtë...

Astrologia e njohur Meri Shehu ka publikuar horoskopin e saj plot surpriza dhe çudira, ku ka theksuar shumë surpriza për shenjat. Sipas Merit, martesë do të kemi për Shigjetarët. Parashikimi...

Lum kush i ka afer! Ja kush jane 3 femrat me te vecanta te...

Çdo shenjë astrologjike e zodiakut ka karakteristika të përcaktuara mirë. Veçoritë e sjelljes, qëndrimet, afinitetet relacionale, mënyrën e jetesës dhe seksualitetin të cilat ndikohen nga trupat qiellorë dhe yjet. Duhet të...

Ja si do të ndryshojë jeta personale e të gjitha shenjave të horoskopit gjatë...

Gjatë fillimit të një viti, përpiqemi të bëjmë më mirë ato që nuk realizuam gjatë vitit paraardhës, si p.sh të çojmë deri në fund dietën që po provojmë prej...

Lum si këta! Ja 3 shenjat e horoskopit që kanë një FAT të veçantë...

Një shprehje thotë: “Do të ndodhë gjithçka që është e shkruar” dhe se çdo njeri ka lindur me një fat të shkruar në një libër të shenjtë. Çdo shkrim është i...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Përgatituni për momente të zjarrta, ja kush do të jenë shenjat më me fat...

Ja cilat do jenë shenjat që do ‘puthen nga fati’ këtë fundjavë: PESHORJA Puthjet e tua kanë një fuqi hipnotizuese mbi ata që i marrin ato....

Kur kryeministrit Rama ishte me flokë të gjata

Memorie.al. sjell dëshminë e rrallë të skulptorit të njohur, Agim Rada, në emisionin e njohur RREFIM në Tv Scan, lidhur me miqësinë e hershme...

Pse nuk duhet t’i lini kurrë bebet të qajnë

Detyra e një foshnjeje është të qajë, thotë një proverb i lashtë. Për beben është mënyra kryesore për të komunikuar nevojat dhe dëshirat. Si...