Bëhuni gati/ Këto shenja të Horoskopit, shtatori do t’i gjejë çift

Astrologët japin lajme të mira për shenjat e Horoskopit që vijojnë si më poshtë. Ata thonë se muaji shtator do i gjejë çift e të lumtur.   Lexo më poshtë:   Dashi Ky muaj...

‘Do ngeleni pa kokërr leku’, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Bëhet fjalë për shenjën e Peshqve. Sipas astrologes Meri Shehu dikush po ndikon keq në gjendjen tuaj financiare. Lexoni horoskopin e publikuar nga Meri Shehu: Dashi Sot do keni nje mundesi per...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 29 GUSHT 2019

Dashi Do keni shume ulje dhe ngritje gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Here do mërziteni dhe here do buzëqeshni. Beqaret fale shume planetëve qe do ndikojnë ne...

Një lëvizje e gabuar do i kushtojë shtrenjtë kësaj shenje horoskopi

Astrologe Meri njofton se Neptuni do jetë në pozicion të vështirë me asteroidin Faethonda. Nën ndikimin e vështirë të Neptunit do ndikohemi të bëjmë zgjedhje të këqija të cilat do...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 28 GUSHT 2019

Dashi Parashikohet një ditë interesante sidomos për gjithë ata që kanë një projekt për të realizuar. Parashikohen kënaqësi të mëdha. Sa i takon ndjenjave, nuk do të ketë zhvillime të...

‘Magjia e zezë ju ka mbuluar mendjen’, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Bëhet fjalë për shenjën e Virgjëreshës. Sipas Merit kjo shenjë duhet të çlirohet psikologjikisht pasi është bllokuar, sidomos në jetën personale. Lexoni horoskopin e publikuar nga Meri Shehu: Dashi Do perballeni sot...

Horoskopi javor nga Paolo Fox, zbuloni ç’surpriza kanë rezervuar yjet për ditët e fundit...

Dashi: Kalimi i planetëve Mars dhe Venus në shenjën e Virgjëreshës do të ndikojë që të silleni dorëlëshuar. Do të bënit mirë të mos e ekzagjeroni me shpenzimet, sepse...

Supriza e para? Çfarë kanë parashikuar yjet për këtë javë sipas Jorgo Pullës

Si do të mbyllet ky muaj për ju, supriza të këndshme apo plane të parealizuara, lexoni horoskopin e përgatitur nga astrologu i njohur Jorgo Pulla. Parashikimi javor, 26/08/2019 –...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 27 GUSHT 2019

Dashi Këshillohet që të mos jeni shumë impulsiv gjatë kësaj dite dhe të mos flisni pa u menduar, sidomos në dashuri. Dita e martë do ju gjejë nervoz, por bëni...

Horoskopi i javes, 26-1 Shtator, priten ndryshime rrenjesore per kete shenje

Dashi Dashuria: Në përgjithësi do të keni një formë të mirë fizike edhe nëse në disa ditë mund të jeni më të stresuar. Dashuria, megjithatë, nuk është aq e keqe,...

Te fundit

Një shtëpiake si Georgina; Ronaldo paguan partneren 100 mijë euro në muaj!

Një histori përrallash është cilësuar lidhja e Georginas me futbollistin Christiano Ronaldo. Ajo një shitëse në një prej dyqaneve të Gucc-it në Spanjë, e...

Sjellja skandaloze ndaj gazetarit të Stop, shkarkohet nga detyra përmbaruesja

Pak ditë më parë emisioni “Stop” transmetoi një pro blem pronësie mes dy vëllezërve në Lushnje. Pëllumb dhe Seit Zele ishin konf likuar për një...

Publikohet super hiti ‘Kujtimet’ nga këngëtarja Albora dhe Stresi

Ahtu siç kishtë njoftuar edhe më herët, këngëtarja e njohur Albora, ka sjellë këngën e saj më të re, dy ditë pas Shën Valentinit. “Kujtimet”,...