Horoskopi javor, 30 mars deri 5 prill 2020

Dashi Dashuria: Këtë javë do të jeni në humor për argëtim, do të jeni në qendër të vëmendjes dhe mund të bëni miq të rinj dhe zbulime të reja. Harmonia...

Ja me cilën Shenjë Horoskopi të Shkon “muhabeti vaj” në Jetë e Dashuri

Ndërsa shumë skeptikë e konsiderojnë Zodiakun si “absurd”, studimi i astrologjisë mbështet në të vërtetë nga një numër në rritje studimesh shkencore. Sipas hulumtimit të publikuar në Nature Neuroscience dhe...

Horoskopi ditor, e martë 17 dhjetor 2019

Dashi Kjo ditë do të jetë e mbushur me nervozizëm, por duhet të mundoheni që të ruani gjakftohtësinë, sidomos në sferën profesionale. Duhet t’iu përmbaheni angazhimeve dhe projekteve për të...

Hena e plote vjen me ndryshime, Astrologia Meri zbulon shenjen me FAT te javes...

Dashi Me mangësit në jetën e përditshme nuk do tregoni kujdes por për mangesit e mëdha shpirtërore dhe nevojat me personale që keni Demi Do keni parasysh të ruani mirë ekuilibrat në...

Të Gjithë Kanë Nevojë për një Dash në Jetën e Tyre! Këto 5 Arsye...

Dashi, një shenjë e karakterizuar nga një personalitet i fortë, kokëfortë si brirët e krijesës që e përfaqëson atë. Dashi është një mik i madh, me të cilin shpesh mund...

Horoskopi ditor, e premte 4 tetor 2019

Dashi Dashuria: Mundohuni të mos e humbni busullën tuaj, nëse gjërat nuk shkojnë ashtu siç mendoni. Mos u dorëzoni. Pak relaksim nuk ju lëndon asnjëherë dhe madje beqarëve ju duhet...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 4 QERSHOR 2019

Dashi Këshilla për të lindurit e kësaj shenje është që të marrin më shumë kohë për vete. Bëhet fjalë për një fazë kontradiktore. Duhet të tregoheni të durueshëm, pasi situatat...

Horoskopi, e shtunë 4 prill 2020

Dashi, Dashuria: Dita do të jetë pozitive sidomos në mëngjes. Në dashuri, ju mund të jeni nervoz me partnerin tuaj, disa grindje do të jenë të pashmangshme për shkak...

Horoskopi ditor, e enjte 12 dhjetor 2019

Dashi Në këtë periudhë të dhjetorit do të keni mundësi që të kuptoni se çfarë duhet të bëni në dashuri dhe nëse duhet të merrni një vendim, mendohuni mirë. Në...

2 shenjat me fat për ditën e sotme, 3 gusht 2019

Këto janë dy shenjat me fat për ditën e sotme, 3 gusht 2019 LUANI Të lindurit e kësaj shenje do të kenë fat me financat. Do t’ju shlyejnë një borxh, të...

Te fundit

Detaje të reja për 21 vjeçaren që vdíq nga korónavirusi, si përfundoi në Inféktiv

Një vajzë 21-vjeçare ndërroi jetë nga korónavirusi gjatë 24 orëve të fundit duke u bërë víktima më e re në vendin tonë. Burime për...

Shkrumbohen gjatë natës tre shtëpi në Shkodër, në njërën banonin 5 persona, çfarë dyshohet...

Tre shtëpi janë shkrumbuar gjatë natës në Bajzë të Malësisë në Madhe në Shkodër. Dy nga shtëpitë janë të pabanuara. Ndërsa në njërën prej tyre...

I moshuari nuk përmbahet/ “Kam 2 vite që kam humbur gruan, kur mund të...

Një i moshuar ka humbur bashkëshorten 2 vite më parë dhe shpesh herë ndihet i vetmuar, ndaj kërkon një partnere të re. Në letrën...