HOROSKOPI MUJOR i DASHURISË/ Paolo Fox tregon me detaje si do jetë muaji maj...

Dashi: Dashuria është sërish protagoniste në jetën tuaj. Marrëdhëniet që kanë lindur në fund të prillit janë shumë të rëndësishme. Të gjithë planetët do të jenë në favorin tuaj më...

HOROSKOPI javor 6-12 MAJ sipas astrologes MERI, keto shenja do ta kene te veshtire…

Dashi Gjatë kësaj jave prania e Venusit në shenjën tuaj do ta komplikojë situatën e dashurisë, deri në pikën e krijimit të dallimeve me partnerin/en që mund të dëmtojë marrëdhënien...

Horoskopi – 7 maj 2019

Dashi Parashikohet një ditë interesante, gjatë së cilës mund të arrini një synim që i keni vendosur vetes. Megjithatë për shkak të ndikimit të Saturnit, duhet thënë se nuk do...

Horoskopi javor/Jorgo Pulla tregon çfarë do ndodhë me 12 shenjat e zodiakut

DASHI Të përgjithshmet: Merkuri largohet nga shenja juaj në 6/5 dhe kalon përmes shenjës së Demit të nënshkruajë një pozicion nga i cili ju fton të mendoni logjikisht dhe ndoshta...

“Do kaloni një provë të vështirë dashurie”, shenjat e horoskopit me javën më të...

Do të jetë një muaj shumë i mirë për shumë shenja, por për disa të tjera këtë javë do të jetë pak e komplikuar në fushën e dashurisë. Megjithatë, yjet...

Femra me karakter, ja kush jane 4 shenjat e horoskopit qe jane me te...

Të gjitha gratë janë të forta, por ka disa që kanë një temperament më eksploziv se të tjerat. Ato janë njerëzit tipikë që thonë atë që ndjejnë dhe asgjë nuk...

Njihuni me 2 shenjat e Horoskopit që nuk i kanë punët mirë me dashurinë

Astrologët cilësojnë dy shenjat e mëposhtme të Horoskopit, si shenjat që nuk kanë fat në dashuri. Virgjëresha "Fatkeqësia e kësaj shenje në dashuri është e dyfishtë: Së pari, kur ata duan,...

Njihuni me kombinimet zodiakale me të cilat nuk duhet të bëheni kurrë bashkë

Ka kombinime zodiakale për të cilat është e pamundur të krijohet një marrëdhënie e qëndrueshme mes dy njerëzve. Përveç njohjeve të thella të tjetrës, një tjetër metodë e pagabueshme...

Ja kush janë shenjat e horoskopit që të lodhin më shumë deri sa ti…

Nga shenjat e horoskopit tre prej tyre janë me vërte të vështira për ti bërë për vete. Sipas asterologëve, Dashi, Bricjapi dhe Peshorja të nxjerrin ‘ujt e zi’ deri sa...

HOROSKOPI javor 6-12 MAJ sipas astrologes MERI, zbuloni shenjen me FAT te javes…

Dashi Gjatë kësaj jave do hidhen hapa shumë të rëndësishme. Nëse keni qenë në pritje të një lajmi të madh çdo gjë do ju realizohet. Ju të dashuruarit do i keni...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Ju kujtohet Van Dami? Ja kush eshte shqiptari qe ndeshet me te (Video)

Peter Malota lindi në Malësinë e Madhe më 28 gusht 1958. Ai është më tepër i njohur për publikun amerikan nëpërmjet tre interpretimeve të...

Ja si duhet t’i hash makaronat që të dobësohesh

Makaronat mund të jenë të mira për belin tënd.   Një studim mbi dietën e më shumë se 23,000 njerëzve ka zbuluar që konsumimi i moderuar...

“Fëmijët janë bekime”/ Elisa Spiropali zbulon gjininë e fëmijës

Ministrja për marrëdhëniet me parlamentin, Elisa Spiropali e ftuar në emisionin Ftesë në 5, ka zbuluar gjininë e fëmijës së dytë.   Pas vajzës, Nalta, Elisa...