Janë të tmerrshëm/ Me këto shenja horoskopi nuk merresh vesh kurrë

Ujori Për shkak të vështirësisë që kanë ata në trajtimin e emocioneve, Ujorët janë një nga shenjat më të vështira për t’u menaxhuar. Nuk është se shkaktojnë konflikte, thjesht presin...

Horoskopi për ditën e shtunë, ja parashikimet

Horoskopi i ditës së shtunë, 2 Shkurt 2019: Dashi- 21.03-20.04 Nëse e angazhoni gjithë energjinë në punë, do ta dëmtoni jetën private. Është e pamundshme të jeni të suksesshëm pa neglizhuar...

Këto janë 5 shenjat më të ndjeshme të horoskopit!

Është vërtetuar shkencërisht se një veprim nuk ka të njëjtin efekt në persona të ndryshëm. Kjo ndodh për disa arsye dhe një prej tyre është edhe shenja e horoskopit....

Ky do të jetë viti juaj, këto janë 3 shenjat që do të kenë...

Tre shenjat e mëposhtme do të korrin suksese të madh gjatë viti 2019, me pak fjalë do të jetë viti i tyre. Pas një 2018-te të brishtë, të paqendrushme për...

Publikohet mantra e re e vitit 2019 për secilën shenjë të horoskopit! Mësoni çfarë...

Mantra lejon qetësimin e aktivitetit mendor në një mënyrë natyrale derisa ajo të bjerë në qetësi të plotë dhe njëkohësisht të jetë plotësisht e zgjuar. Ajo lejon largimin e...

Horoskopi i datës 1 shkurt 2019

Dashi Gjatë kësaj dite nuk përjashtohen debatet me një person, i cili kohëve të fundit nuk është sjellë shumë mirë. Këshillohet që të mbani nën kontroll nervozizmin. Gjatë orëve në...

Do ta mohojnë, por këto janë shenjat më xheloze të zodiakut

Akrepi Tashmë nuk ka asnjë dyshim, kjo është shenja më xheloze e horoskopit. Ata nuk kanë besim tek askush dhe kjo i bën që të ndërtojnë akuza false në mendjen...

Këto janë shenjat më fisnike të zodiakut

Luani Luani është shenja më e sjellshme dhe më miqësore e horoskopit. Këta persona janë shumë të lumtur kur ndihmojnë të tjerët dhe janë gjithnjë të gatshëm për të ndihmuar....

Çfarë ndodh sipas horoskopit në shkurt?

Na ndajne edhe pak ditë nga shkurti, por para se t’ju sjellim horoskopin mujor me imëtësi për çdo shenjë, do t’ju tregojmë në rreshta të përgjithshëm si do të...

Vajzat e këtyre shenjave i bëjnë djemtë “të flasin me vete”

Demi Gratë e shenjës së Demit janë pasive dhe shumë të qeta.Kjo vetëm në momentin kur nuk janë të acaruara me ju. Pasi kur acarohen shpërthejnë.Për më tepër janë shumë...

LIDHU ME NE

83,292FansaPëlqeje

Te fundit

Edi Rama kujtohet per Shiroken, ja cfare do te beje me te…

Punimet për transformimin e Shirokës po vijojnë me intesitet, pas shumë dekadash mungesë investimesh.   Kryeministri i vendit, Edi Rama ka thënë se projekti transformues i...

BRISELDA KADIA KRYETARE E KESHILLIT BASHKIAK TE SHKODRES

Konstituohet Keshilli Bashkiak i Shkodres, Briselda Kadia eshte zgjedhur kryetare e Keshillit Bashkiak te Shkodres. Briselda Kadia ne fjalen e saj tha se do te...

Me thuaj oren ne te cilen ke lindur, te te tregoj nje pjese tende...

Në astrologji ora e lindjes është përcaktues për karakterin tonë dhe si rrjedhojë, ndikon në fatin e njeriut. Astrologjia e ndan ditën në 12...