Lum kush i ka afer! 3 shenjat e Horoskopit që do të bëjnë shumë...

Sipas astrologjisë, çdo shenjë e zodiakut ka karakteristikat e veta, pozitive dhe negative. Megjithatë, ka grupe me personalitete të ngjashme për të arritur diçka më të fortë, si ata që...

2 Shenjat e Horoskopit që kanë FAT edhe në dashuri edhe me parate, zbulo...

Kush ka fat në bixhoz, nuk ka fat në dashuri’! Kështu thotë një shprehje e urtë, por nuk ka të vlerë për personat që i përkasin këtyre dy shenjave të...

HOROSKOPI kinez! Cila është shenja juaj dhe çfarë tregon ajo për ju

buloni shenjën tuaj sipas vitit të lindjes. Miu: 1900, 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008 Bualli: 1901, 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 Tigri:1902,1914, 1926, 1938,...

Çfarë parashikojnë yjet për sot, e mërkurë 10 Prill 2019

Dashi Kjo e martë do të jetë një ditë absolutisht pozitive gjatë të cilës do të merrni një sërë përgjigjesh që prisnit, e që ju bëjnë të lumtura. Pasdite do...

Të Gjithë Kanë Nevojë për një Dash në Jetën e Tyre! Këto 5 Arsye...

Dashi, një shenjë e karakterizuar nga një personalitet i fortë, kokëfortë si brirët e krijesës që e përfaqëson atë. Dashi është një mik i madh, me të cilin shpesh mund...

Shenja e Peshores nuk lejon askënd t’i japë urdhëra: prandaj trajtoje me respekt!

Krenaria, kokëfortësia, ndjeshmëria e maskuar nga ashpërsia, këto janë vetëm disa nga tiparet mbizotëruese të atyre që lindën nën shenjën e Peshores. Vetëm të kesh të bësh me të nuk...

”Dite te veshtira ju presin” Këto jane 3 shenja qe do të kalojnë PRILLIN...

Na duket neve apo edhe 2019-ta po fluturon shpejt si vit? Dhe ja ku jemi në muajin Prill. Tre shenja zodiakale do të kenë muajin më të keq për këtë...

Astrologe Meri ju paralajmëron, kjo shenjë duhet të bëjë kujdes: Do bini pre e...

“Trajektorja e saj Eliptike ne gjysmen e rruges perqafon planetet e sistemit tone Diellor pastaj largohet jashte sistemit. Duke qene se sot do jete ne kundershtim me Diellin do sjell...

‘Do ju zbulohet lidhja e fshehtë’, astrologia Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

“Kjo jave ka ndikim nga hena e re dhe Merkuri bene lidhje trekendeshe me lidhjet e henes.. Nepermjet nevojes qe te dal ne pah ajo qe peshperitet ketu edhe shume...

Puna, shëndeti dhe dashuria/ Njihuni me parashikimin e astrologut italian për ditën e martë

Horoskopi, e martë, 9 prill 2019, sipas Paolo Fox Dashi Është një periudhë gjatë së cilës duhet të shihni përreth për të kërkuar zgjidhje të reja. Nëse ajo që keni nuk...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

O idiotër, nuk ishte lajmi fake, por gadishmëria e qeverisë! Rob të trashë…

Nga Keti Bashhysa   Sa idiotër ka ky vend , nuk ma do mendja të ketë askund! Boll shenja po ju jep Zoti pra , që...

Rama batuta në spital: Gratë durojnë burrat gjithë jetën, jo më tërmetin

Kryeministri Edi Rama vizitoi në spitalin e Traumës disa nga qytetarët që u lënduan si pasojë e tërmetit që tronditi dje Tiranën dhe Durrësin.   “Populli...

E njohim si modele, por ja çfarë pune bënte Kejvina para se të bëhej...

Së fundmi bukuroshja, Kejvina Kthella ka qenë e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”. Në një intervistë me prezantuesen, Rudina Dembacaj, ajo ka...