Mbrohen gjithmonë nga një engjëll, njihuni me 3 shenjat fatlume të horoskopit

Ndodh që të gjithë ta gjejnë veten në një periudhë të vështirë, por ajo që nuk duhet të bëhet kurrë është të dekurajoheni dhe të lëshoni veten. Sidoqoftë, për ndihmën...

Horoskopi javor nga Paolo Fox/ Ja çfarë parashikojnë yjet për datat 21-27 tetor

Njihuni me parashikimin e astrologut të famshëm italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të jetë kjo javë për të lindurit e çdo shenje. Dashi: Qëndroni larg...

Do te arrini qellimin e permirsimit te te ardhurave : Horoskopi i dites hene...

Dashi Dite mjaft e trazuar kjo e sotmja për te dashuruarit. Beni kujdes mos pro.vok.oni xhelozinë e partnerit sepse gjerat do iu ndërlikohen edhe me tepër. Beqaret duhet te jene...

“Kam gjithmonë të drejtë”, cilat janë shenjat më kokëforta të horoskopit

Të gjithëve na qëllon të jemi kokëfortë me raste, por me siguri keni dikë pranë që është gjithmonë i tillë?! Siç mund ta merrni me mend, edhe ky tipar...

‘Lajmet vijnë mjaft pozitive. Kujdes konfliktet në punë’, çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Dashi Dashuria: Ata që kanë takuar kohët e fundit një person të veçantë, tashmë do të fillojnë të ndiejnë fluturat në stomakun e tyre, me të vërtetë mund të jenë...

Horoskopi i javes 21 deri 27 Tetor, ja si do te jete kjo jave...

Dashi Për të gjithë ju të shenjës së dashit kjo do të jetë një javë shumë e mirë për dashurinë. Pritet që të ketë më pak grindje dhe më shumë...

Horoskopi i dites diel 20 Tetor 2019, kjo do te jete shenja me me...

Dashi Në fillim të ditës, energjia dhe niveli i entuziazmit i të lindurve të kësaj shenje do të jenë mjaft të ulëta. Pushoni, flini dhe më tej dilni në një...

Me fat aty ku duhet: Këto dy shenja të horoskopit bëjnë namin në dashuri

1.Dashi- Personat e shenjës se Dashit njihen për karakterin e tyre luftarak dhe për vullnetin shumë të fortë që mesa duket është një armë e fortë, e mbështetur edhe...

Meri paralajmëron: Kjo shenjë horoskopi do gjejë dashurinë e jetës

Astrologe Meri ka lajme të mira për shenjat e horoskopit. Disa do nisin një lidhje të re e do gjejnë dashurinë e jetës. Lexoni më poshtë parashikimin për të...

Horoskopi ditor, e shtunë 19 tetor 2019

Dashi Dashuria: Nga pikëpamja sentimentale sot do të keni siguri nga i dashuri juaj dhe nuk do të keni nevojë ta kërkoni diku tjetër. Beqaret do ju duhet ti kushtojnë...

Te fundit

Në ditën e tij të lindjes këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të dytë

Këngëtari shqiptar Altin Sulku feston sot ditëlindjen. Në ditën e tij të veçantë ai ka marrë dhuratën më të çmuar: është bërë baba për...

Në shtëpinë e Gaz Pajës, aktori dhe bashkëshortja e tij tregojnë si po e...

Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij, Ira ishin në një lidhje live nga shtëpia e tyre për emisionin “Ftesë në 5”.   Gazi tregoi se karantina...

Punëtorët në të zezë, Rama: Tregoni ku keni punuar që të përfitoni

Gjatë një komunikimi me qytetarët, kryeministri Edi Rama është shprehur se ata persona që kanë punuar në të zezë duhet të tregojnë ku dhe...