Vjen parashikimi i bujshëm! Si do jetë dashuria në vitin 2019 për këto shenja...

Astrologët kanë parashikuar se si do të jetë viti 2019 për shenjat e Akrepit, Shigjetarit dhe Bricjapit. Akrepi Gjatë vitit të ardhshëm do të fejoheni me njerëz të qetë dhe të...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 4 QERSHOR 2019

Dashi Këshilla për të lindurit e kësaj shenje është që të marrin më shumë kohë për vete. Bëhet fjalë për një fazë kontradiktore. Duhet të tregoheni të durueshëm, pasi situatat...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 23 TETOR 2019

Dashi Kjo ditë do të shënojë rikuperim dhe gjatë saj do të gjeni kënaqësi të shumta, në raport me situatat e së kaluarës. Nëse ka situata të mbetura pezull, bëni...

Nga Dashi tek Peshqit, kjo është renditja e shenjave sipas fatit; Parashikimi i yjeve...

Astrologe Meri ka dhënë parashikimin mujor për shenjat e horoskopit. Më poshtë do të gjeni të listuara të gjitha shenjat e horoskopit, nga ato me më pak fat tek...

Horoskopi i datës 12 mars 2019

Dashi Saturni do të ketë ndikim aspak të pëlqyeshëm për të lindurit e kësaj shenje. Duhet të punoni me vendosmëri për të arritur objektivat tuaja. Besoni më shumë në vete...

Ditë me tensione për çiftet, beqarët do mrekullohen nga rastësia/ Horoskopi 3 shtator 2019

Dashi Në këtë periudhë duhet të mendoni që të programonin jetën dhe të ardhmen tuaj. Jeni natyrë që entuziazmoheni lehtë, por në të njëjtën kohë po aq lehtë dekurajoheni. Mundohuni...

Zbuloni pjatën tuaj të preferuar sipas shenjës së horoskopit

Zgjedhja e një pjate mund të japë të dhëna interesante mbi personalitetin dhe mënyrën e përballimit të jetës. Bazuar në shenjën tonë të horoskopit, zbulojmë se cila pjatë mund...

Horoskopi javor nga Paolo Fox/ Ja çfarë parashikojnë yjet për datat 21-27 tetor

Njihuni me parashikimin e astrologut të famshëm italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të jetë kjo javë për të lindurit e çdo shenje. Dashi: Qëndroni larg...

Ti me thuaj shenjen, une te them se cfare deshire ke

DASHI Fokusoni gjithë energjinë dhe kreativitetin tuaj në një objektiv të veçantë. Është me të vërtetë mirë që ju keni qenë të bekuar me aq shumë kreativitet kohët e fundit, por...

2 shenjat me fat për ditën e sotme, 2 korrik 2019

Këto janë 2 shenjat me fat për ditën e sotme 1.Dashi: Personat e shenjës se Dashit njihen për karakterin e tyre luftarak dhe për vullnetin e paepur që mesa duket është...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

SHKODËR, INCIDENT NË MBLEDHJEN E KËSHILLIT BASHKIAK

Në mbledhjen e këshillit bashkiak të Shkodrës ndodhi një incident i papritur. Teksa po fliste drejtori i shërbineve sociale Filip Vila për një pikë...

Një vend i bukur, por i mistershëm (Foto)

Transilvania është një vend i bukur, por shumë i mistershëm. Jemi mësuar ta shohim në këtë këndvështrim për shkak të filmave të shumtë, por...

Mbi 100 mijë ndjekës në Insta. Njihuni me vajzën e Shamikuqes

Turkan Soray, e njohur në vendin tonë në rolin e Asiya tek filmi “Shamikuqja”, ka një vajzë që nuk i ka lënë asgjë për...