Prova të vështira! Këto shenja HOROSKOPI do të kalojnë muajin MAJ më të keq!

Maji do të jetë një muaj shumë i mirë për shumë shenja, por për disa të tjera do të jetë pak e komplikuar në fushën e dashurisë. Megjithatë, yjet do...

HOROSKOPI JAVOR i astrologut Paolo Fox, 27 janar 2 shkurt 2020

Dashi Javën tjetër mund të jetë e nevojshme të ndihmoni një bashkëpunëtor ose mik që është në vështirësi. Në dashuri ditët e ardhshme mund të keni vështirësi të shprehni ndjenjat....

‘Kujdes me partnerin’ ja kush jane 2 shenjat e Horoskopit që nuk i kanë...

Astrologët cilësojnë dy shenjat e mëposhtme të Horoskopit, si shenjat që nuk kanë fat në dashuri. Virgjëresha “Fatkeqësia e kësaj shenje në dashuri është e dyfishtë: Së pari, kur ata duan,...

HOROSKOPI date 19 MAJ, astrologia MERI paralajmeron kete shenje per ndryshime drastike…

Dashi: Për ju të dashuruarit do jetë ditë e zakonshme dhe pa ndonjë gjë shumë interesante. Për fat të mirë nuk do ketë mosmarrëveshje, por në përgjithësi do mbizotërojë...

4 shenjat e HOROSKOPIT që DASHUROJNË vetëm një herë në jetë!

Disa njerëz dashurohen përditë, ndonjë tjetër vetëm njëherë në jetë. Në këtë ndikon edhe shenja e horoskopit, ndërsa këto katër shenja duan vetëm një person gjatë tërë jetës së tyre. Gaforrja...

‘Kjo shenjë mund të gjejë shpirtin binjak’ Astrologia Meri paralajmeron kete shenje…

Udhetim Shpirteror Sot Jupiteri ne rrugetimin e tij ne Akrep takohet me asteroidin Psiqi Ky takim ka te bej me shpirtrat e rinj dhe pa pervoj te cilat presin dhimbje apo...

Vjen parashikimi i bujshëm! Si do jetë dashuria në vitin 2019 për këto shenja...

Astrologët kanë parashikuar se si do të jetë viti 2019 për shenjat e Akrepit, Shigjetarit dhe Bricjapit. Lexoni më poshtë: Akrepi Gjatë vitit të ardhshëm do të fejoheni me njerëz të qetë...

HOROSKOPI date 20 MAJ, astrologia MERI zbulon shenjen me FAT te dites…

Dashi – Mund të keni disa dallime në mendime me dashurinë e jetës tuaj. Ju do të kuptoni se partneri/partnerja po i japin vetes më shumë liri se...

HOROSKOPI javor 6-12 MAJ sipas astrologes MERI, zbuloni shenjen me FAT te javes…

Dashi Gjatë kësaj jave do hidhen hapa shumë të rëndësishme. Nëse keni qenë në pritje të një lajmi të madh çdo gjë do ju realizohet. Ju të dashuruarit do i keni...

Femra me karakter, ja kush jane 4 shenjat e horoskopit qe jane me te...

Të gjitha gratë janë të forta, por ka disa që kanë një temperament më eksploziv se të tjerat. Ato janë njerëzit tipikë që thonë atë që ndjejnë dhe asgjë nuk...

Te fundit

Detaje të reja për 21 vjeçaren që vdíq nga korónavirusi, si përfundoi në Inféktiv

Një vajzë 21-vjeçare ndërroi jetë nga korónavirusi gjatë 24 orëve të fundit duke u bërë víktima më e re në vendin tonë. Burime për...

Shkrumbohen gjatë natës tre shtëpi në Shkodër, në njërën banonin 5 persona, çfarë dyshohet...

Tre shtëpi janë shkrumbuar gjatë natës në Bajzë të Malësisë në Madhe në Shkodër. Dy nga shtëpitë janë të pabanuara. Ndërsa në njërën prej tyre...

I moshuari nuk përmbahet/ “Kam 2 vite që kam humbur gruan, kur mund të...

Një i moshuar ka humbur bashkëshorten 2 vite më parë dhe shpesh herë ndihet i vetmuar, ndaj kërkon një partnere të re. Në letrën...