Horoskopi javor 9 – 15 shtator 2019

Dashi Dashuria: Do të shijoni energji dhe gjallëri të madhe në këtë periudhë dhe do të jeni në gjendje të ndiheni më të qetë dhe të kënaqur. Por kini kujdes nga...

Horoskopi, Meri paralajmëron këtë shenjë

Sot planeti Aferdita do bej nje lidhje pozitive me Plutonin bën të ditur astrologe Meri. Ka ardhur momenti i se vertetes, i sqarimit ne fushen e ndjenjave. Do jemi...

Shenjat më me fat në dashuri këtë fundjavë

Shenjat më të favorizuara në dashuri këtë fundjavë 6-8 shtator. Bricjapi Është shumë tërheqëse të orientoni partnerin tuaj të zbulojë cilat janë pikat më të ndjeshme të trupit. Virgjëresha Marsi nuk mban dot...

Horoskopi ditor, e Shtunë 7 Shtator 2019

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Të lindurit e kësaj shenje i...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 6 GUSHT 2019

Dashi Detyrimet tuaja familjare do të jenë në fokusin tuaj kryesor sot, dhe ato mund të shkaktojnë konflikte në jetën tuaj shoqërore. Shpjegojani situatën miqve tuaj me ndershmëri. Ata madje...

Meri Shehu bën parashikimin mujor, cila është shenja me fat për shtatorin

Renditja e astrologes Meri Shehu nga shenjat me më pak fat, tek ato të cilat yjet u kanë buzëqeshur këtë muaj.   12-Gaforrja Do kenë disa kundërshtime, disa ndikime planetesh. Disa gjëra...

Horoskopi për ditën e sotme, 5 gusht 2019

Dashi Nëse përqendroheni në ato që po bëjnë njerëzit e tjerë, si do të mund të fokusoheni në jetën tuaj? Gjërat janë në rrugën e tyre drejt suksesit, dhe ju...

Beni kujdes sepse nje levizje e gabuar kjo shenje do te fundoset

Astrologe Meri njofton se Neptuni do jetë në pozicion të vështirë me asteroidin Faethonda. Nën ndikimin e vështirë të Neptunit do ndikohemi të bëjmë zgjedhje të këqija të cilat...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 4 GUSHT 2019

Dashi Nëse duke kaluar momente stresuese, bëni një pauzë nga punët e përditshme. Me rëndësi është që të kujdeseni për shëndetin tuaj. Shtojini dozës tuaj të pushimit ndonjë udhëtim buzë...

Ditë me tensione për çiftet, beqarët do mrekullohen nga rastësia/ Horoskopi 3 shtator 2019

Dashi Në këtë periudhë duhet të mendoni që të programonin jetën dhe të ardhmen tuaj. Jeni natyrë që entuziazmoheni lehtë, por në të njëjtën kohë po aq lehtë dekurajoheni. Mundohuni...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Përgatituni për momente të zjarrta, ja kush do të jenë shenjat më me fat...

Ja cilat do jenë shenjat që do ‘puthen nga fati’ këtë fundjavë: PESHORJA Puthjet e tua kanë një fuqi hipnotizuese mbi ata që i marrin ato....

Kur kryeministrit Rama ishte me flokë të gjata

Memorie.al. sjell dëshminë e rrallë të skulptorit të njohur, Agim Rada, në emisionin e njohur RREFIM në Tv Scan, lidhur me miqësinë e hershme...

Pse nuk duhet t’i lini kurrë bebet të qajnë

Detyra e një foshnjeje është të qajë, thotë një proverb i lashtë. Për beben është mënyra kryesore për të komunikuar nevojat dhe dëshirat. Si...