DO TË BËHESH I PASUR? Zbuloje këtë nga shenja e horoskopit

A mund të përcaktojë shenja e horoskopit të ardhmen tonë? A varet suksesi jonë financiar pikërisht nga kjo gjë? Kjo nuk mund të thuhet me siguri, por një studim...

Parashikimi mujor nga Jorgo Pulla/ Para e aventura, ç’ka planifikuar gushti për 12 shenjat...

Dashuri të reja, aventura ju presin përgjatë muajit gusht, astrologu Jorgo Pulla sjell parashikimin për 12 shenjat e zodiakut. DASHI Të përgjithshmet: Nje muaj perfekt muaji Gusht e filloni muajin me...

Horoskopi i dites premte 13 Shtator. Kjo do te jete shenja me me fat...

Dashi Kjo është dita e duhur për tu rikthyer në lojë. Hëna do të hyjë në shenjën tuaj këtë fundjavë, duke sjellë një sërë risish si në dashuri, edhe në...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 3 GUSHT 2019

Dashi Bërja e një ndryshimi në jetën tuaj do të ishte një veprim i zgjuar, por jo në këto momente. Ka shumë peshkaqenë që notojnë në ujërat tuaja, dhe nëse...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 26 SHTATOR 2019

Dashi Tregohuni të kujdesshëm në raportet ndërpersonale. Këto ditë do të jenë vërtetë kaotike sa i takon dashurisë dhe ndjenjave. Me gjasë do të përballeni me situata që ju krijojnë...

Shëndeti, dashuria e financat. Horoskopi i muajit maj

Dashi Gjatë muajit maj duhet të keni kujdes ju të shenjës së dashit, pasi përgjegjësitë familjare do ju tërheqin vëmendjen nga dëshirat personale apo planet. Mos u përpiqni t’i evitoni detyrat...

Horoskopi ditor, e hënë 2 shtator 2019

Ky është horoskopi për ditën e hënë 2 shtator 2019. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.   Dashi Dashuria:...

Horoskopi javor 24-30 Qershor

Dashi Pjesa e parë e javës do të jetë e mbushur me ngarkesë për shkak të Hënës në Saturn. Kjo qasje do të bëjë të ndiheni të irrituar dhe të...

Horoskopi mujor, dashuria, puna, financat për prill 2019/Të ardhurat në rritje për këtë shenjë

Ky është horoskopi për muajin prill 2019. Njihuni me parashikimin për punën, dhe ndjenjat, si do ecë ky muaj për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Muaj I rëndësishëm për...

Vajzat e këtyre shenjave i bëjnë djemtë “të flasin me vete”

Demi Gratë e shenjës së Demit janë pasive dhe shumë të qeta.Kjo vetëm në momentin kur nuk janë të acaruara me ju. Pasi kur acarohen shpërthejnë.Për më tepër janë shumë...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Dasmë luksoze: Sportisti i njohur martohet me partneren pas 14 vitesh bashkë

Lojtari i tenisit, Rafael Nadal ka kurorëzuar në martesë dashurinë me partneren e tij, Maria Francisca Perrello. Dasma u mbajt gjatë fundjavës në Mallorca.   Ceremonia...

U shua pas lindjes, burri i Rexhinës ‘shpërthen’ ndaj mjekëve të Elbasanit: Gjilpëra do...

Një ngjarje e rëndë ndodhi 6 muaj më parë në qytetin e Elbasanit, ku një 25-vjeçare hu.mbi je.tën tra.gjikisht gjatë lindjes. Rexhina Debrova pësoi...

Adoleshenti i sjell “nusen”! Mamaja- mësuese emocionohet kur zbulon se kush është

Këtë të diel në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E diela Shqiptare” ishte i ftuar një djalë i ri, që quhet Rei...